Mora jede na vítězné vlně! Proti Boleslavi si připsala čtvrtou výhru v řadě

Kristýna Nováková
O L O M O U C – Los aktuálního ročníku extraligy určil, že poslední listopadový den bude Plecharéna svědkem utkání mezi Olomoucí a Mladou Boleslaví. Zápas začal pěkně zostra a hned v první třetině viděli fanoušci hned čtyři branky. Gólový účet zápasu otevřel domácí Aleš Jergl, ale o chvíli později bylo vyrovnáno díky dorážce Michala Vondrky. Vyrovnaný stav však dlouho nevydržel a zapříčinila se o to první přesilová hra Kohoutů, ve které domácí fanoušky rozradostnil Petr Strapáč. Ve 12. minutě se pak skóre na straně Olomouce měnilo ještě jednou. Po útočném výpadu Aleše Jergla a Miroslava Holce dorazil druhý jmenovaný puk do odkryté klece a bylo to 3:1. Mladá Boleslav se do posledních vteřin zápasu snažila vyrovnat, ale dokázala jen snížit na 2:3 gólem Jakuba Orsavy.