Mora se do Mladé Boleslavi vydala i s třineckým útočníkem Erikem Hrňou

O L O M O U C – Na Hanou byl z extraligového Třince zapůjčen v rámci střídavých startů útočník Erik Hrňa. Odchovanec Vsetína se poprvé do extraligy podíval právě s valašským klubem, poté také s Oceláři. V minulé sezóně si dvakrát oblékl i dres prvoligového Hradce Králové, přičemž se mu ve východočeském týmu podařilo jednou skórovat. Hrňa za olomoucký tým nastoupí už proti Mladé Boleslavi.

Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz