Na Poděbradech proběhne Odpoledne plné zábavy, za dětmi dorazí i hráči A-týmu

Klub
O L O M O U C – Srdečně vás zveme na Odpoledne plné zábavy, které pořádá Mateřská škola Michalské stromořadí. Začátek akce je naplánován na 26. června v 15:30 na přírodním koupališti Poděbrady.

Součástí programu bude slavnostní rozloučení se školáky, dále soutěže pro děti, kvíz pro rodiče a bohatá tombola. To vše za přítomnosti hokejistů HC Olomouc, kteří budou pomáhat na jednotlivých stanovištích. Účast přislíbili brankář Jan Lukáš, obránci David Škůrek s Jiřím Ondruškem a Tomášem Dujsíkem a útočníci Vilém Burian s Janem Knotkem. Úlohy moderátora se zhostí Marek Zahradníček.

Pořadatelem Odpoledne plného zábavy je Mateřská škola Michalské stromořadí, která spolupracuje s klubem HC Olomouc již přes dva roky. Děti předškolního věku zde mají speciální třídu zaměřenou na lední hokej.

Odkaz na facebookovou událost najdete zde.