Na pátém zápase nebude chybět unikátní hospoda Radegast u ledu

O L O M O U C - Nezdolnou vůli, obrovskou vnitřní sílu a víru ve vlastní schopnosti. To vše prokázali hráči olomoucké Mory ve čtvrtém čtvrtfinále 1. ligy play-off na ledě Havlíčkova Brodu. Po dvou třetinách totiž prohrávali 0:2 a byli na pokraji vyřazení. Ve třetí třetině ale předvedli obrat hodný pravých chlapů a vrátili sérii zpět na Hanou.

Pro šestici fanoušků, kteří si na druhém čtvrtfinále dali dva Radegasty a na kartičku napsali číslo, které se nejvíce přiblížilo počtu vypitých piv v olomoucké Radegastovně, to znamená mimořádný zážitek. Usednou totiž do hospody Radegast, která je umístěna těsně u ledové plochy olomouckého zimního stadionu.

⇒ Radegast fandí moravskému hokeji

V ní si dají správně hořký Radegast, výborné pečené koleno a tatarák. Od Radegastu dostanou originální hokejovou výbavu a v případě, že se olomouckým hráčům podaří zvítězit, tak si vychutnají závěrečnou radost na střídačce týmu. Hlavně ale uvidí nekompromisní zákroky, tvrdé střety a prudké rány z bezprostřední blízkosti.

Jestli chceš získat místo v unikátní hospodě na dalším domácím zápase 1. ligy play-off, v jehož uskutečnění každý správný fanoušek Mory věří, tak přijď fandit a dej si u stánku dva Radegasty. Poté si zkus tipnout, kolik piv vyčepují v sobotu v olomoucké Radegastovně.

Místo v unikátní hospodě Radegast vyhrávají pro pátý čtvrtfinálový zápas: Jiří Vodák, Martin Vepřek, Petr Glocar, Petr Vyroubal, Tomáš Nodžák, Ondřej Blaženec, Jaroslav Šnobl a Jan Zbořil. Nejlépe odhadli, že v Radegastovně se minulou sobotu vyčepovalo 640 piv Radegast.