Naše redakce mezi skokany roku! Někteří členové poletí na zahraniční akce

Redakce
Firma eSports.cz, která provozuje většinu sportovních webů v Česku, vyhlásila na letošním srazu anketu Zlatý Gregor. Zde zaznělo i jméno HC Olomouc – naše redakce obsadila v kategorii Skokan roku krásné druhé místo. I vy se přitom můžete stát součástí našeho týmu!

Děkujeme všem členům redakce, mezi které patří také fotografka Alena Zapletalová nebo šikovní grafici. Díky patří i vedení klubu včetně marketingového manažera Simona Vejtasy.

V anketě každopádně uspěli i jednotliví kolegové.

Josef Prášek, jenž kromě naší redakce působí i v prvoligové Třebíči, obsadil v hlavní individuální kategorii Zlatý Gregor 3. místo. K tomu přidal ocenění Článek roku, kterým byl rozhovor s hokejistou Univerzity Palackého Martinem Žižlavským, jenž přišel o nohu a hraje s protézou.

V další sezoně jej čeká pracovní cesta do Kanady, kde se bude hrát na přelomu roku mistrovství světa do dvaceti let.

Parádní cestu do zahraničí zažije i Lukáš Losleben, jenž poletí s českým týmem do Švédska, kde se bude podílet na pokrytí zápasů Euro Hockey Tour.

A to není vše. I na ostatní částech turnaje čtyř nejlepších evropských hokejových zemí se naši redaktoři budou podílet. Do Ruska na Chanel One Cup pojede Daniel Fekets, na finskou Karjalu pak zavítá Jiří Polášek.

Na významnou hokejovou akci možná poletí i naše šikovná fotografka Alena Zapletalová, která má už za sebou třeba jedno mistrovství světa!

Jak sami vidíte, v rámci redaktorské práce pro klub HC Olomouc se můžete dočkat velice zajímavých příležitostí, poznat velké osobnosti českého hokeje a třeba dělat rozhovory s předními hráči reprezentace. A hlavně to pro vás může být první krok k velké kariéře v médiích nebo hokeji.

Přidejte se k naší redakci i vy!

Rádi bychom rozšířili naši redakci, a to převážně směrem k mládeži. Můžeme vám ale slíbit, že si vyzkoušíte práci také pro A tým.

Kromě redaktorů bychom mezi sebe rádi přijali i dalšího fotografa.

Co z toho budete mít kromě skvělých zážitků a možných zahraničních cest?

Vstup na hokeje zdarma, finanční odměnu, skvělou partu lidí či zákulisní informace. Poznáte také samozřejmě více osobně hráče našeho týmu.

Jedná se o ideální příležitost pro studenty středních či vysokých škol, avšak pokud jste starší, nezoufejte. I vy budete vítání!

U nás si budete moci vyzkoušet:

• Rozhovory,
  • Reportáže ze zápasů,
  • Videotvorbu,
  • Psaní textových přenosů na Onlajny.com,
  • Podílení se na provozu sociálních sítí,
  • A mnoho dalšího, záleží jen na vás!

Požadujeme:

• Dobrou znalost českého jazyka,
  • Orientaci v hokejovém prostředí.

Pokud vás nabídka zaujala, napište nám na email: simon.vejtasa@hc-olomouc.cz . Do předmětu pak napište Redakce HCO - nábor. Nemusíte posílat žádný obsáhlý životopis, stačí jen několik vět o sobě. Popřípadě, pokud už máte s redaktorskou prací nějaké zkušenosti, můžete připojit i ukázku vaší dosavadní tvorby. Těšíme se na vás!