Odstartoval volný prodej vstupenek na šesté čtvrtfinále proti Plzni

O L O M O U C – Olomoučtí hokejisté mají jistotu, že v rámci čtvrtfinálové série s Plzní se na domácí led podívají i potřetí. V rámci šestého duelu se s indiány střetnou znovu ve čtvrtek 28. března. Předprodej pro permenentkáře startuje již v neděli 24. března v 9 hodin na Ticketporttalu, zároveň proběhne i ve stejný den i prodej na pokladnách. Do volného prodeje se lístky dostanou v úterý 26. března. Podrobný harmonogram naleznete níže. Přesný čas utkání bude upřesněn později, sledujte bedlivě komunikační kanály klubu.

POZOR: Na vstupenkách bude uveden čas začátku utkání 17:00. Tento čas se však může změnit! Sledujte pozorně komunikační kanály klubu, fixní start utkání bude aktualizován až v průběhu pracovního týdne.

Termínový plán čtvrtfinálové série

5. zápas: úterý 26.3. 17:00 (venku)
6. zápas: čtvrtek 28.3. (doma)

Případně:

7. zápas: sobota 30.3. (venku)

pozn. přesné časy budou upřesněny v následujícím týdnu

Cenové rozdělení vstupenek na čtvrtfinále Generali play off Tipsport extraligy

Předkupní právo pro permanentkáře

Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2018/19 mají předkupní právo na vstupenky na domácí zápasy čtvrtfinále Generali play off Tipsport extraligy. Předkupního práva budou moci využít v termínech určených klubem. Vstupenky budou prodávány pouze na stejné místo, ke kterým náleží permanentky.

Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2018/19

Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2018/19 si budou moci svá místa obhájit během neděle 24.3. na pokladnách ZS od 15 do 17 hodin nebo v pondělí 25. 3. od 16 do 18 hodin. Prostřednictvím internetového předprodeje na www.ticketportal.cz bude možné své místo obhájit od neděle 24.3. od 9:00 do půlnoci z pondělí na úterý. Návod na pořízení vstupenek pomocí internetového předprodeje naleznete na konci článku.

Majitelé permanentek mají možnost využít předkupního práva pouze do půlnoci z pondělí na úterý!!!

Volný prodej

Volný prodej vstupenek na čtvrtfinálový zápas hraný ve čtvrtek 28.3. bude zahájen v úterý 26.3., kdy si všichni ti, kdo nevlastní permanentku ze sezóny 2018/2019, a nebo ji vlastní, ale nevyužili možnosti předkupního práva, budou moci pořídit vstupenky od 15 do 17 hodin na pokladnách ZS. Volný prodej vstupenek na všechna neobsazená místa bude limitován v počtu 4 ks/zápas na osobu. Další termíny jsou pak uvedeny v termínovém rozvrhu níže.

V úterý 26. března v 18 hodin bude spuštěn internetový předprodej na další domácí zápas čtvrtfinále play-off i pro ty, co nevlastní permanentku ze sezóny 2018/2019. Rezervované vstupenky prostřednictvím internetového předprodeje si budete moci vyzvednout na odběrných místech Ticketportalu.

Termínový kalendář předprodeje vstupenek

neděle 24.3.. spuštění prodeje POUZE pro permanentkáře na Tickerportalu – 9:00 (návod na konci článku)
neděle 24.3. prodej vstupenek POUZE pro permanentkáře na pokladně ZS (od 15:00 do 17:00)
pondělí 25.3. prodej vstupenek POUZE pro permanentkáře na pokladně ZS (od 16:00 do 18:00)
pondělí 25.3. ukončení prodeje pro permanentkáře na Ticketportalu (24:00)
úterý 26.3. volný prodej vstupenek na pokladně ZS (od 15:00 do 17:00)
úterý 26.3. spuštění volného internetového prodeje na Ticketportalu (18:00)
středa 27.3. prodej vstupenek na pokladně ZS (od 16:00 do 17:00)
čtvrtek 28.3. pokladny otevírají 2 hodiny před startem zápasu

POZOR: Ve volném předprodeji bude možné zakoupit maximálně 4 vstupenky na osobu!

Slevy

Děti do 120 cm – zdarma bez nároku na sedačku.
Vozíčkáři, kteří jsou držiteli průkazů ZTP/P – vstup zdarma (+ 1 doprovod také zdarma).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY FANOUŠKY!

Vedení klubu prosí fanoušky, aby na utkání přišli s dostatečným časovým předstihem. Turnikety na zimním stadionu nejsou schopny během několika málo minut pojmout stovky lidí. Děkujeme za pochopení.

Návod nákupu vstupenek přes TICKETPORTAL prostřednictvím předkupního práva pro držitele permanentek ze sezóny 2018/2019