Olomouc potřetí v sezóně porazila Motor, vítězný gól vstřelil Jan Káňa

Kristýna Nováková
O L O M O U C – Hanáci do zápasu proti Madetě vlétli jako uragán. ve 3. minutě se prosadil Lukáš Nahodil a o 20 vteřin později zvyšoval na 2:0 Petr Kolouch. Do šaten si tak domácí odnesli dvoubrankový náskok, ten však hosté hned na začátku druhého dějství snížili - René Vydarený po pobídce Miroslava Holce prostřelil Konráda z bezprostřední blízkosti. Takřka v polovině utkání ale Olomouc opět utekla na rozdíl dvou gólů, prudkou střelou se do záznamu o utkání zapsal Jan Káňa. Ve třetím dějství se hostům podařilo zdramatizovat konec zápasu a opět se dotáhli na rozdíl jediné branky, autorem druhého gólu Motoru byl Martin Beránek. V závěru zápasu sice Budějovice odvolaly brankáře, vyrovnat se jim už ale nepodařilo.