Permanentkáři, soutěžte se ŠKODA AUTO o zájezd na mistrovství světa v Dánsku!

Klub
O L O M O U C – Odpočítáváte dny do mistrovství světa 2018? A vlastníte permanentku HC Olomouc? Pak máte možnost podívat se do Dánska díky společnosti ŠKODA AUTO! Ta vyhlásila tipovací soutěž právě pro držitele permanentních vstupenek extraligových týmů s možností získat vstupenky hned na dvě utkání!

Na jaře příštího roku znovu proběhne tradiční vrchol hokejové sezóny, a to mistrovství světa. To se tentokrát uskuteční v Dánsku a vy můžete být u toho. Fanoušci extraligových týmů, tedy i Olomouce, mají možnost se díky soutěži od ŠKODA AUTO podívat přímo do místa dění, a to rovnou na dvě utkání.

A co pro to musíte udělat? Stačí dát svůj tip. Jako permanentkáři navíc máte možnost využít hned dvou variant, jak tipovat. Můžete vyplnit kartičky u hostesek ŠKODA AUTO přímo na stadionu nebo on-line prostřednictvím tohoto formuláře.

Soutěž probíhá od 15. listopadu 2017 do 8. února 2018.