Po zápasech s Kometou Brno a Pardubicemi byly nalezeny peněženky

Klub
O L O M O U C – Vedení klubu informuje, že se po zápase s brněnskou Kometou, v prostorech hostujícího sektoru, našla peněženka. Pokud někdo z vás svou peněženku od tohoto zápasu skutečně postrádá, nechť se dostaví na sekretariát klubu k marketingovému manažerovi klubu panu Mariu Cartellimu. Jeden z fanoušků navíc našel peněženku i po zápase s Pardubicemi.

Fanoušek Jiří Vlček našel u vstupu na zimní stadion od Slovanského domu peněženku, která podle dokladů patří panu Filipu Kvapilovi (rok narození 1987), a informoval o tom na diskusním fóru na webu oficiálních stránek HC Olomouc. Poté, co dotyčný nezareagoval, odevzdal pan Vlček nalezený předmět na služebnu policie České republiky sídlící na ulici Heyrovského. Rozhodl se kontaktovat i vedení klubu, aby pomohlo s výzvou pro dotyčného, jenž svou peněženku ztratil.

Panu Vlčkovi se rozhodl veřejně poděkovat marketingový manažer klubu Mario Cartelli. „Jsem velice potěšen, že jsou mezi námi stále slušní lidé. Panu Vlčkovi veřejně děkuji za poskytnutí informace a jeho vstřícnost,“ řekl Cartelli.