Požadujete vrácení vstupného? Až pominou vládní opatření, HC Olomouc vám ho vrátí.

Klub
O L O M O U C – Vedení HC Olomouc stále píší fanoušci, kteří nepožadují vrácení vstupného z druhého zápasu předkola Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy. Všem těmto patří veliké díky za podporu jejich milovaného klubu! Ozývají se ale také diváci, kteří vrácení vstupného požadují. Těmto klub samozřejmě vstupné vrátí, avšak vzhledem k vládním opatřením to není v aktuální situaci možné. Až opatření pominou, klub zveřejní informace, jak bude možné vstupné vrátit. Děkujeme za pochopení.

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020 bylo rozhodnuto, že druhé utkání předkola Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy hrané právě 10. 3. 2020 bude bez účasti diváků. Naneštěstí tou dobou bylo již vydáno velké množství vstupenek na tento zápas. Divákům, kteří požadují vrácení vstupného, HC Olomouc vstupné samozřejmě vrátí. Vzhledem k dalším novým vládním opatřením to ale nebude možné až do doby, než opatření pominou.

Neustále se také ozývají fanoušci, kteří nepožadují vrácení vstupného. HC Olomouc už dříve děkoval za jejich neskutečnou podporu a děkuje za ni stále! „Byl jsem opravdu ohromen, když se nám v hojném počtu ozývali fanoušci s tím, že peníze z jejich vstupného máme použít na úhradu ztráty vzniklé povinností odehrát zápas bez diváků. Tento krok jsem od nich nečekal, ale velmi mě těší, že jim na klubu tolik záleží. Opravdu jim moc děkuji,“ prozradil Erik Fürst, generální manažer klubu.

Slova velkých díků měl pro olomoucké fanoušky také Martin Vyrůbalík. „Je to naprosto neskutečná věc a jenom to dokazuje, jak jsou olomoučtí fanoušci úžasní a jak jim klub leží na srdci. Nás hráče o to více mrzí, že jsme jim letos nemohli nabídnout více zápasů v play-off,“ litoval kapitán A-týmu.