Pozor! Aukce dresů ve středu končí. Pořiďte si dres svého oblíbence včas!

Klub
O L O M O U C – Stejně jako v minulých sezónách i letos mohou získat hokejoví fanoušci parádní suvenýr. Ve spolupráci s projektem Sportovní aukce totiž probíhá velká dražba dresů celé plejády hráčů extraligového kádru. Na výběr je velké množství variant unikátních suvenýrů, naprostá většina z nich byla použita olomouckými hokejisty přímo v ostrých soutěžních duelech v základní části i v play-off. K dispozici je celkem 166 originálních kousků, jejich vyvolávací ceny se pohybují od 800 do 1700 Kč. Dražba se však nezadržitelně blíží ke svému konci, šanci pořídit si suvenýr v podobě dresu svého oblíbeného hráče tak máte už pouze do středy 9. května.

Narozeninový dárek, čestné místo na stěně, nebo jedinečný outfit pro fandění v ochozech? Možností, jak zužitkovat originální dres, který v minulé sezóně Tipsport extraligy oblékali hokejisté HC Olomouc přímo v zápasech, je celá řada. Jeden fakt ale zmínit můžeme, originální suvenýr má bezdiskuse pro fanouška či sběratele nevyčíslitelnou hodnotu.

Ve spolupráci s webem sportovniaukce.cz tak spouštíme dražbu dresů, v níž můžete získat kousek, který na sobě nosila třeba brankařská hvězda Branislav Konrád, kapitán Martin Vyrůbalík nebo útočné eso Jan Knotek. Celkem bylo do aukce vloženo 166 dresů se jmenovkami 31 hráčů.

Varianty dresů

Do dražby byla věnována celá paleta variant. Červené dresy byly využity na domácích duelech, v bílých kohouti bojovali na stadionech soupeřů.

Krom toho se ještě některé trikoty liší umístěním sponzora Inženýrské a dopravní stavby Olomouc, a.s. „IDS na hrudi“ má logo partnera klubu na přední straně vedle čísla hráče, respektive u kategorie „IDS na zádech“ pod velkou číslicí na spodní části.

Cennými kousky jsou pak dresy ze speciální edice Play-off, které byla využity ve vyřazovací části a mají na sobě potisk s unikátním logem.

Průběh aukce

• První nutnou podmínkou je registrace na webu sportovniaukce.cz. Vytvoření profilu na této stránce je zdarma a zabere jen pár okamžiků.

• Ke každému předmětu lze postupně přihazovat vaši zvolenou částku, nejméně o 50 Kč více než aktuální nejvyšší nabídka, nejvíce pak o 500 Kč. Počet příhozů od jednoho uživatele není omezen. Ukončení dražby všech předmětů je plánováno na 9. května 2018 v 18:00, po tomto termínu získává daný dres uživatel s nejvyšší nabídkou.

• Vítězi aukce jednotlivého předmětu budou po jejím skončení prostřednictvím emailu zaslány kontaktní údaje pro zaplacení vydražené sumy, po potvrzení došlé platby bude suvenýr doručen na adresu uvedenou při registraci. Druhou variantou pak bude osobní odběr, k němuž budou bližší informace zveřejněny na začátku května.

• Cena poštovného je 130 Kč, vydražené předměty lze rozesílat pouze na území České republiky. Pravost dresu bude doložena přiloženým certifikátem.

• Bližší informace a kompletní pravidla aukce získáte na webu sportovniaukce.cz, nebo na info@sportovniaukce.cz.

Do aukce dresů HC Olomouc se můžete zapojit zde!