Předprodej vstupenek na první a druhé čtvrtfinále

Klub
O L O M O U C – Po pondělním posledním kole základní části je rozhodnuto o tom, s kým se Olomouc střetne ve čtvrtfinále play-off. Soupeřem Mory v něm bude tým Královští lvi Hradec Králové, jenž se umístil na sedmé příčce tabulky. První dvě utkání čtvrtfinále se hrají ve čtvrtek a v pátek od 18 hodin na olomouckém zimním stadionu, vstupenky na ně máte možnost zakoupit si už v předprodeji.

Cena vstupenky

Jednotné vstupné na zápasy play-off činí 80 Kč. Děti do 10 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma. Na play-off neplatí permanentky, naopak volné vstupenky, VIP karty a řádně vydané novinářské akreditace (PRESS) zůstávají v platnosti. Majitelům permanentek však nadále zůstává nárok na rezervované místo na stadionu.

Předprodej vstupenek

Předprodej lístků na první dva čtvrtfinálové duely proběhne v těchto termínech:

Středa 20. února od 9 do 11 hodin na sekretariátu klubu
Středa 20. února od 17 do 19 hodin na pokladně zimního stadionu
Čtvrtek 21. února od 9 do 11 hodin na sekretariátu klubu

Využijte možnosti předprodeje, nemusíte pak zbytečně před zápasy stát dlouhé fronty. V den konání utkání budou pokladny otevřeny hodinu před začátkem střetnutí, tj. v 17 hodin.

Rozpis utkání čtvrtfinále

1. zápas (doma): čtvrtek 21. února (18:00)
2. zápas (doma): pátek 22. února (18:00)
3. zápas (venku): pondělí 25. února (18:00)