Předprodej vstupenek na sobotní páté čtvrtfinále

O L O M O U C - Hokejisté Mory utekli doslova v hodině dvanácté hrobníkovi z lopaty a vynutili si pokračování čtvrtfinálové série. Pátý zápas proti Havlíčkovu Brodu se bude hrát už tuto sobotu 26. února od 17:00 na zimním stadionu v Olomouci. V článku naleznete důležité pokyny k předprodeji vstupenek.

Jednotné vstupné na zápasy play-off činí 80 Kč. Děti do 10 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma. Na play-off neplatí permanentky, naopak volné vstupenky a VIP karty zůstávají v platnosti.

Předprodej na pátý zápas

Předprodej vstupenek na pátý zápas bude probíhat v pátek 25. února a v sobotu 26. února od 9:00 do 11:00 na sekretariátu klubu (v kancelářích u vrátnice zimního stadionu, vchod z vestibulu, kde se nachází bar Skleněnka).

V den zápasu budou pokladny zimního stadionu otevřeny již od 15:30, zápas startuje v 17:00.

Upozorňujeme fanoušky, aby si buď zajistili vstupenky v předprodeji, nebo aby se v opačném případě dostavili na hokejové utkání s dostatečným časovým předstihem. O duel je velký zájem, lze proto očekávat dlouhé fronty u pokladen. Děkujeme za pochopení.

Užijte si dramatické vyřazovací boje s HC Olomouc!