Přijďte na Třebíč uctít památku hokejistů

Klub
O L O M O U C - Hokejový svět truchlí. Včera odpoledne se zřítilo v Rusku letadlo s týmem KHL Lokomotivu Jaroslavl, jehož součástí byli i tři čestí reprezentanti Jan Marek, Karel Rachůnek a Josef Vašíček, a také slovenská legenda Pavol Demitra. Přijďte na čtvrteční duel proti Třebíči uctít památku našich hokejových hrdinů.

Fan Club HC Olomouc zároveň vyzval fanoušky, aby na utkání přišli v černém oblečení nebo v reprezentačním dresu.

Před začátkem zápasu uctíme oběti minutou ticha. Hlasatel zároveň nebude výjimečně vyvolávat jména střelců branek domácího týmu.

Po skončení přípravného duelu se můžete přesunout na olomoucké Horní náměstí před orloj, kam můžete umístit svíčku. Spontánní akce hokejových příznivců, ke které se na Facebooku přihlásilo již přes 500 lidí, začíná ve 20:30.