Přijďte na křest nového dresu HC Olomouc! UŽ DNES!

Klub
O L O M O U C – Start nového ročníku TELH se nezadržitelně blíží, ještě předtím však čeká kohouty a všechny jejich fanoušky jedná velká událost, a to křest nového dresu, jehož patronem bude známý český herec a režisér Miroslav Krobot. V rámci doprovodného programu se můžete těšit i na autogramiádu vybraných hráčů A-týmu, symbolické předání kapitánského „C“, a spoustu dalšího. Na místě bude také připraveno 300 piv Radegast zcela zdarma či sportovní aktivity pro děti. Akce proběhne v pátek 13.8. od 17:00 ve FunParku u Galerie Šantovka, která je hlavním partnerem této akce.
K výrazné změně v designu dresů došlo sice teprve v loňském roce, také letos však extraligový dres Hanáků budou zdobit nové prvky. „Loni jsme po několika letech podobu našich dresů poměrně radikálně změnili a většinou jsme na ně zaznamenávali výhradně pozitivní reakce. Přesto jsme se i letos rozhodli podobu dresů lehce poupravit. Doufám, že se fanouškům budou opět líbit, a že jich na křest dorazí co nejvíce, říká Simon Vejtasa, marketingový manažer klubu.

Pozvánka na křest dresu