Na malé i velké bruslaře se těšíme v úterý 13. listopadu od 17:00 do 19:00 na ledové ploše zimního stadionu v Olomouci! Pojišťovna Generali si pro ně nachystala rovnou dvě hodiny bruslení s doprovodným programem. Chybět nebudou ani zástupci A-týmu! Dorazí obránce Jan Jaroměřský a trojice útočníků – Vilém Burian, David Ostřížek a Vojtěch Tomeček. Všichni čtyři s fanoušky vyjedou na led a rádi vám zapózují na společné foto či vám podepíšou hokejové suvenýry či podpisové kartičky.

Chybět nebude ani klubový maskot Kokrhél, kterému bude sekundovat maskot Generali Pojišťovny a.s. Pokud si budete chtít vyzkoušet střelbu na bránu, trenér brankářů Jan Littner bude přítomen se svými svěřenci, kteří vám rozhodně nedají žádnou trefu zadarmo. To samé platí pro brankáře olomouckých sledge hokejistů. Pod dozorem hráčů ze SOHO Olomoučtí kohouti si malí i velcí bruslaři můžou zkusit, jak se sedí na sledge a jak se na brankáře střílí para hokejistům.


Pro vstup na zimní stadion využijte vchod vedle vrátnice. Následně se dáte dveřmi napravo od Skleněnky a budete pokračovat ke střídačkám, kde se můžete přezout do bruslí. Mějte prosím na paměti, že zapůjčení bruslí a jejich broušení bohužel není na zimním stadionu možné. Věci, které si po dobu konání akce odložíte na střídačkách, nenechávejte bez dozoru.