Přijďte v sobotu na hokej, soutěžte s Radegastem a fanděte HC Olomouc!

Ondřej Kubát
O L O M O U C - Sobota 26. února, 17:00. To je přesná doba, kdy by měli všichni fandové olomoucké Mory stát na svých místech na zimním stadionu v Olomouci. Hanáci potřebují podporu, na poslední chvíli prokázali odhodlání a neuvěřitelnou vnitřní sílu, vybojovali páté pokračování čtvrtfinálové série a znovu potřebují uspět. Pomožte jim!

Mora prohrávala ještě 13 minut před koncem čtvrtého zápasu 0:2 a zdálo se, že sezóna pro ni za chvíli skončí. Jenomže Kohouti doslova vstali z mrtvých a skóre neuvěřitelně otočili. Ještě není konec! V sobotu od 17 hodin tak bude družina trenérů Fialy a Tomajka znovu stát proti Rebelům a bude usilovat o druhé vítězství. U toho nesmíte chybět!

„Diváci to ženou. Fanoušci jsou prostě šestým hráčem, to vyhecované prostředí určitě domácím prospívá,“ zve fandy Martin Prusek, gólman Olomouce, který má obrovskou zásluhu na středečním vítězství.

Nezapomeňte, zápas startuje v sobotu od 17 hodin na zimním stadionu v Olomouci.

Vstupenky

Vstupenky si zajistěte včas

Předprodej vstupenek na pátý zápas bude probíhat ještě v sobotu 26. února od 9:00 do 11:00 na sekretariátu klubu (v kancelářích u vrátnice zimního stadionu, vchod z vestibulu, kde se nachází bar Skleněnka).

V den zápasu budou pokladny zimního stadionu otevřeny již od 15:30, zápas startuje v 17:00.

Upozorňujeme fanoušky, aby si buď zajistili vstupenky v předprodeji, nebo aby se v opačném případě dostavili na hokejové utkání s dostatečným časovým předstihem. O duel je velký zájem, lze proto očekávat dlouhé fronty u pokladen. Děkujeme za pochopení.

Doprovodný program zajistí Radegast

Radegast fandí moravskému hokeji, a proto tě ve spolupráci s HC Olomouc zve na další čtvrtfinálové utkání proti Havlíčkovu Brodu.

⇒ Radegast fandí moravskému hokeji

Připravili jsme pro tebe atraktivní doprovodný program. Hlavní cenou v soutěži pro fanoušky je 120 piv nejoblíbenějšího piva na Moravě. Přijď na zápas 1. ligy 26. února proti HC Havlíčkův Brod, zasoutěž si o pěkné ceny věnované Radegastem a při tom se i kvalifikuj do velké soutěže o 120 piv Radegast Premium. Ta proběhne během první přestávky.

Vylosovaní fanoušci, kteří se kvalifikovali do této soutěže před začátkem utkání, budou moct předvést své dovednosti i na ledě a ukázat, jak tvrdě umí vystřelit. Soutěžící s nejtvrdší střelou vyhraje 120 piv Radegast Premium.

Ve druhé přestávce proběhne soutěž v přesnosti s maxi puky Radegast. Ve hře je dalších 24 piv Radegast Premium pro vítězný dvoučlenný tým. Soutěžit budou fanoušci, kteří po konci soutěží v první přestávce chytí míček hozený hosteskami do hlediště.

To ale není vše. Vyhrát budeš moct i unikátní trička Radegast fandí moravskému hokeji a další originální dárky od Radegastu. Po skončení utkání navíc bude pro fanoušky připraven doprovodný program s hokejovou tématikou v Pivnici RADEGAST (ulice Jánského, Olomouc).

Přijď si užít hokejové odpoledne s Radegastem do Olomouci již od 15:30, kdy před hokejovým stadionem začíná doprovodný program a kvalifikace do soutěže o hlavní cenu.

Radegast fandí moravskému hokeji.

Užijte si dramatické vyřazovací boje s HC Olomouc!

FOTO: Martin Pavlík