Promotým Radegastu navštíví olomoucký zimák

O L O M O U C - V sobotu 5. února navštíví olomoucký zimní stadion promotým Radegastu, který bude soutěžit s návštěvníky utkání HC Olomouc – HC Slovan Ústečtí Lvi o zajímavé ceny. Zápas začíná v 17 hodin, program před stadionem odstartuje už v 15:30 hod. Přijď se v sobotu i ty bavit na olomoucký zimní stadion!

Připravili jsme pro tebe atraktivní doprovodný program. Hlavní cenou v soutěži pro fanoušky je 120 piv nejoblíbenějšího piva na Moravě. Přijď na zápas první ligy 5. února proti HC Ústí nad Labem, zasoutěž si o pěkné ceny věnované Radegastem a při tom se i kvalifikuj do velké soutěže o 120 piv Radegast Premium. Ta proběhne během první přestávky.

⇒ Promotým Radegastu navštíví sobotní zápas

Vylosovaní fanoušci, kteří se kvalifikovali do této soutěže před začátkem utkání, budou moct předvést své dovednosti i na ledě a ukázat, jak tvrdě umí vystřelit. Soutěžící s nejtvrdší střelou vyhraje 120 piv Radegast Premium.

Ve druhé přestávce proběhne soutěž v přesnosti s maxi puky Radegast. Ve hře je dalších 24 piv Radegast Premium pro vítězný dvoučlenný tým. Soutěžit budou fanoušci, kteří po konci soutěží v první přestávce chytí míček hozený hosteskami do hlediště.

To ale není vše. Vyhrát budeš moct i unikátní trička Radegast fandí moravskému hokeji a další originální dárky od Radegastu. Po skončení utkání navíc bude pro fanoušky připraven doprovodný program s hokejovou tématikou v Pivnici RADEGAST (ulice Jánského, Olomouc).

Přijď si užít hokejové odpoledne s Radegastem do Olomouce již od 15:30, kdy před hokejovým stadionem začíná doprovodný program a kvalifikace do soutěže o hlavní cenu.

Radegast fandí moravskému hokeji.

FOTO: Zdeněk Polák

Jak se dostat do Radegastovny na pozápasový program?

Zdroj mapy: maps.google.com