Proti Ocelářům poprvé ve třetí sadě dresů

Jakub Škoda
O L O M O U C – Bitva týmů z horních pater tabulky, souboj dvou rodáků ze Šternberka - Davida Krejčího a Petra Vrány, ale také představení třetí sady dresů. Na to vše se můžete těšit při páteční třaskavé bitvě proti třineckým Ocelářům.

Při pátečním utkání proti Ocelářům z Třince se mají fanoušci rozhodně na co těšit. Hanáci se totiž poprvé představí ve speciální třetí sadě dresů, která vznikala nejen kvůli lepšímu kontrastu barev při utkáních proti soupeřům, kteří mají stejné nebo podobné klubové barvy.

„Těšíme se na to, až v nových dresech poprvé vyjedeme na led a doufáme, že se fanouškům budou líbit. Vznikaly totiž hlavně pro ně, a to jako poděkování za podporu v době, která pro náš klub nebyla vůbec jednoduchá,“ řekl k novým trikotům marketingový manažer klubu Simon Vejtasa.

Na dresech jsou totiž uvedena jména těch, kteří klub finančně podpořili zakoupením nové permanentní vstupenky bez nároku vrácení částky za sezonu uplynulou, která byla výrazně ovlivněna pandemií Covid-19.

⇒ Marketingový manažer klubu Simon Vejtasa

„Kromě nich se ale na dresu objevují také jména fanoušků, kteří se opakovaně zapojili do projektu Kápni božskou červenou, jenž podporuje darování krevních složek. Ten navíc ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Olomouc bude pokračovat i v aktuální extraligové sezoně,“ dodal Vejtasa.

Co je kampaň Kápni božskou červenou?

Jedná se o dobročinný projekt ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Olomouc. Kohouti chodí společně darovat krevní složky již několik sezón. V loňském roce se k nim navíc mohli připojit také naši fanoušci. Neváhejte darovat i letos!

Co dělat, pokud chci darovat krev?

Darovat krev může každá zdravá osoba od 18 do 65 let. Prvodárci si musí k odběru přinést průkaz totožnosti a průkazku zdravotní pojišťovny. Pravidelní dárci se pak musí registrovat na odběr v evidenci dárců krve transfuzního oddělení na tel. 800 888 529, 588 442 236 nebo 588 442 272 a nesmí zapomenout legitimaci dárce krve.

Všem fanouškům, kteří se do projektu zapojí předem děkujeme. Více informací o tomto projektu přineseme v samostatném článku během příštího týdne.