Puk z přípravného zápasu si schovávat nebudu, smál se po zápase Dalibor Řezníček

Jakub Škoda, Simon Vejtasa
O L O M O U C – V sérii přípravných zápasů se kohouti podruhé střetli s Dynamem. Kvalitní přestřelka skončila porážkou po nájezdech. Olomoucký obránce DALIBOR ŘEZNÍČEK, jenž svým premiérovým gólem otevřel skóre utkání, si v pozápasovém rozhovoru mimo jiné pochvaloval hru před domácím publikem.

Ve třetím duelu v olomouckém dresu si Dalibor Řezníček připsal svůj premiérový gól. Prozradil ale, že puk z přípravného utkání si neschová. „Na tohle moc nejsem, nicméně až dám gól v sezóně, tak si jej asi nechám,“ připustil.

Olomouckým hráčům bylo po dlouhé době dopřáno hrát před domácím publikem. „Je to skvělá změna oproti tomu, když jsou prázdné tribuny a je ticho. Doufám, že situace, kdy fanoušci nemohli na stadion, je za námi a nebude se opakovat,“ pochvaloval si obránce, jenž hraje v přípravě s dvacítkou na zádech.

Ve třetí třetině se s góly roztrhl pytel. Diváci mohli například vidět tři branky během jedné minuty. Na to, proč tomu tak bylo, nebylo pro domácího beka lehké odpovědět. „Těžko říct, čím to bylo. Šance na prosazení se byly i předtím, ale prostě to tam v tu chvíli napadalo. O to to bylo pro fanoušky lepší,“ okomentoval nastalou situaci.

Dalibor Řezníček v objetí s Joshuou Jamesem Máchou po úvodní brance zápasu s Dynamem.
Foto: Alena Zapletalová

S první předsezónní přípravou v Olomouci je Dalibor Řezníček spokojený .„Je to něco nového, určitý impuls pro moji kariéru. Těšíme se na sezónu, až se bude bojovat o mistrovské body,“ sdělil.

Na otázku zda je pro něj příprava v Olomouci v něčem jiná než ta ve Zlíně, odpověděl částečně kladně. „Jsou tam samozřejmě nějaké rozdíly, avšak spousta věcí je podobných. Pořád je to hokej a každý chce vyhrávat,“ konstatoval.

Poslední otázka směřovala na příchod Davida Krejčího, jenž by se měl připojit k týmu v nejbližších týdnech. Olomoucký zadák se na svého nového spoluhráče těší. „Jsme rádi, že se David vrátí. Věříme že náš tým posílí,“ uzavřel.