Redakce HC Olomouc hledá nové fotografy!

Redakce
O L O M O U C - Baví tě fotit sport a hokej obzvlášť? Chceš získat praxi během práce v redakci webu extraligového klubu? Využívat výhody spojené s prací v redakci? Tohle je tvá šance! Hledáme do týmu fotografku nebo fotografa na focení především mládežnického hokeje. S postupem času se však můžeš dostat i k focení extraligy!

Co nabízíme?

• Možnost získat zkušenosti v oblasti redakční práce na webu extraligového hokejového klubu a přiučit se novým schopnostem.
• Šanci nahlédnout do zákulisí fungování profesionální sportovní organizace.
• Volný vstup na zápasy A-týmu.
• Možnost poznat olomoucké hráče od mládeže až po áčko.
• Příležitost dostat se jako profesionální fotograf na reprezentační akce.
• Finanční ohodnocení vykonané práce.
• Práci v mladém a přátelském kolektivu.

Co požadujeme?

• Časovou flexibilitu – mládež hraje své zápasy ve všední dny odpoledne a o víkendu kolem poledne. Fotografie by pak měly být na webu co nejdříve.
• Vlastní fotoaparát.
• Ochotu učit se a poslouchat rady zkušenějších kolegů.
• Nadšení do práce a chuť stále se zlepšovat.

Pokud tě naše nabídka zaujala, ozvi se!

Na e-mail redakce.hco@gmail.com pošli do 21. července 2019 pár slov o sobě a motivační dopis. Následně bude probíhat přijímací pohovor nových fotografů na některém z přátelských utkání mládeže.

Všem zájemcům přejeme pevnou ruku, dobré světlo a hodně štěstí! V případě jakýchkoli dotazů nás neváhej kontaktovat na výše uvedeném e-mailu.