Redakce webu HC Olomouc hledá posily!

Redakce
O L O M O U C – Redakce klubu HC Olomouc hledá posily do svých řad! Umíte perfektně česky? Máte rádi olomoucký hokej a rádi byste se podíleli na tvorbě obsahu webových stránek? Pak přišla vaše šance, protože opět hledáme nové kolegy a kolegyně! Jestli chcete být součástí olomouckého hokeje a možná i nastartovat svou kariéru novináře, kontaktujte nás!

Co bude náplní vaší práce?

Alfou a omegou práce v hokejové redakci je samozřejmě zápasové zpravodajství. Do toho patří představení soupeře, textový on-line přenos na stránkách Onlajny.com, reportáž z utkání a pozápasové ohlasy. A to jak z utkání A-týmu, tak ze soubojů mládežnických týmů. Krom toho děláme různé rozhovory s hráči, trenéry a vedením klubu a připravujeme reportáže z klubových akcí pro fanoušky.

Jaké z toho plynou výhody?

Jako redaktor/ka klubového webu budete mít vstup na všechna utkání A-týmu zdarma. Dále budete mít možnost blíže poznat všechny olomoucké hráče od mládeže po áčko. Samozřejmostí je i finanční ohodnocení, jehož výše se odvíjí od množství vámi odvedené práce.

Krom toho se jako člen/ka klubové redakce stanete zároveň součástí společnosti eSports.cz, s.r.o., která zajišťuje chod nejen klubových webů a své redaktory pravidelně vysílá na ty největší sportovní události po celém světě. Olomoučtí redaktoři se v minulosti dostali coby akreditovaní novináři na Mistrovství světa v hokeji dospělých, juniorů i žen, Hlinka-Gretzky Memorial Cup v Edmontonu, zápasy NHL či mezinárodní hokejbalové turnaje. Při tvrdé píli nemusí být nominace na podobné akce vůbec nereálná!

Co požadujeme?

Perfektní znalost psané češtiny, včetně alespoň základních stylistických pravidel
Časovou flexibilitu, pracovní zápal a ochotu poučit se z rad zkušenějších kolegů
Zájem o hokej – hlavně o ten olomoucký – a orientaci v základních hokejových termínech
Předchozí zkušenosti s novinařinou jsou vítány, ale nejsou nutné, vše vás naučíme
Vlastní laptop či tablet pro psaní on-line přenosů a reportáží přímo ze zimního stadionu

Práce je vhodná především pro studenty a pro časově flexibilní lidi, kteří chtějí získat praxi v žurnalistice.

Své životopisy a případné dotazy posílejte na e-mail: johan.cap@hc-olomouc.cz, a to do 22. srpna 2018. Každému zájemci odpovíme a pošleme dodatečné informace k výběrovému řízení.