Sledujte čtvrtfinále MS s našimi hráči u Šantovky, bude i autogramiáda

Josef Prášek
O L O M O U C – Po umístění na třetím místě v základní skupině MS čeká český národní tým čtvrtfinálový souboj proti úřadujícím mistrům světa z Finska. Náš partner, Galerie Šantovka, Vám ve spolupráci s naším klubem přináší možnost sledování čtvrtfinále v přímém přenosu na velkoplošné obrazovce ve FunParku, který se nachází v bezprostřední blízkosti Šantovky.

Připraveno bude promítání na velkou obrazovku, a také autogramiáda vybraných hráčů A týmu HC Olomouc, kteří se Vám v rámci první přestávky budou moci podepsat na klubové kartičky, či jiné Vaše suvenýry.

A kdo se z hokejistů akce zúčastní?

„Přítomni budou útočníci Jan Káňa, Matěj Tomajko a Kuba Navrátil. Už se společně těšíme na naše fanoušky, kterých jsme si během uplynulé sezony bohužel příliš neužili. Jsme proto moc rádi, že se všichni budeme moci potkat v rámci sledování důležitého čtvrtfinálového utkání českého národního týmu na mistrovství světa,“ říká marketingový manažer klubu Simon Vejtasa.

Utkání startuje v 19:15, areál však bude návštěvníkům přístupný již dříve. Nachystány budou stánky s občerstvením i sociální zařízení. Akce se koná v souladu s aktuálně platnými hygienickými pravidly v ČR. Pro zájemce je do 19:00 možnost antigenního testování zdarma přímo v areálu FunParku Šantovka.