Slibně rozjetý zápas proti Plzni junioři do vítězného konce nedotáhli

Kristýna Nováková
O L O M O U C – V pátek vyhráli olomoučtí junioři v utkání proti Karlovým Varům a o necelých 20 hodin později je čekalo další domácí utkání, tentokrát proti Plzni. Kohoutům se parádně povedl vstup do utkání, už po necelé minutě a půl se dostali do vedení díky Matěji Tomajkovi, ve 13. minutě pak náskok zvýšil Matěj Kořenek. Zatímco první třetina byla v režii domácích, druhou si pod taktovku vzali hosté. Dvěma rychlými góly Davida Jiříčka a Marka Pincla vyrovnali a v samotném závěru třetiny pak Západočechy poslal do vedení Tomáš Čermák. Domácím se podařilo vyrovnat v 51. minutě díky Davidu Roseckému, jenže poslední slovo v tomto zápase měla Plzeň. Vítězný gól vstřelil v čase 54:57 Sebastian Malát.