Sobota přinese souboj tabulkových sousedů. Hanáci jdou na Hradec

Lukáš Kuřík
O L O M O U C – Další utkání olomouckých juniorů se ponese ve znamení přímého souboje tabulkových sousedů, sedmý Hradec zavítá na Hanou, která je na osmém místě. Ve hře je tentokrát možnost osamostatnit se a přeskočit tak i Třinec, jenž zatím získal stejný počet bodů jako oba soupeřící celky.
Domácí Kohouti mají dnes důvod k oslavě. Náročný zápas s hokejisty Pardubic se jim povedlo dotáhnout do vítězného konce. Zápas s Hradeckými lvy nebude snadnou záležitostí. Zítřejší soupeř je totiž nejméně vylučovaným týmem v soutěži a zároveň se tento tým dokáže i dobře bránit. V ofenzivních statistikách jsou však o trochu lepší Hanáci. Jak toto důležité utkání dopadne, můžete sledovat zítra od dvanácti hodin.