Jeden z největších vtipálků v kabině Mory strávil o počítače hodinu a půl. Tolik dotazů totiž zaslali zvídaví fandové Alexandru Lhotskému. "Nikdy jsem ještě off-line rozhovor nedělal, byla to moje premiéra. Překvapilo mě to množství dotazů, moc za ně děkuji. Bylo to zajímavé," uvedl.

Spousta dotazů mířila na nedávné rozhodnutí Lhotského nepodepsat smlouvu s extraligovou Kometou Brno. "Od svých dvaceti let jsem byl pořád někde pryč, chtěl jsem to mít blíž domů. Rozhodly rodinné důvody," vysvětloval.

"V Olomouci se mi ale líbí. Je super, že nám teď opravili kabinu, už nebudeme mít třísky v zadku," vtipkoval.

Diváci se také ptali na trenéra Petra Fialu, o kterém je známo, že přímo na střídačce nedává průchod emocím. "V kabině nás ale normálně seřve, když hrajeme špatně," řekl Lhotský.

Lhostký také prozradil, že není příliš spokojený se současným systémem baráže mezi extraligou a první ligou. Daleko více by se mu zamlouval systém 2 plus 2. Zároveň doufá, že se olomoucké Moře letošní sezóna vydaří více než ta loňská.

"Snad na úvod vyhrajeme, ale nebude to nic lehkého jako každý zápas. Mančafty můžeme mít přečtené, ale když to nejde, tak to nejde," doufal.

A co po skončení kariéry? "Trenéřina mě zatím neláká, i když by už asi bylo na čase," smál se.