Transfuzka jde s kohouty na led! Darujte krev přímo na ZS!

Klub
O L O M O U C – Tak to tady ještě nebylo! Odběr krve jako sportovní a společenský zážitek! Spolu s Transfuzním oddělením FNOL hledáme třicet dárců, kteří to ve čtvrtek 15. června dají dohromady s mančaftem HC Olomouc a nejcennější tekutinu si nechají odebrat přímo na ploše v plecharéně. „Projekt Kápni božskou červenou půjde do své třetí sezóny a nás těší, že ji zahájíme společným odběrem na ploše našeho zimního stadionu. Věřím, že i naši fanoušci ocení možnost pomoci dobré věci přímo na místě, které obvykle mohou sledovat jen z tribun při hokejových utkáních,“ prozrazuje k akci Simon Vejtasa, marketingový manažer HC Olomouc. V článku naleznete informace, jak se k odběru přihlásit.

Společně s hráči a členy realizačního týmu se podíváte na místa, kam se ani ti nejvěrnější fanoušci Kohoutů nedostanou, a na odběry budete naskakovat rovnou z kohoutí střídačky. Přidáte se do našeho červeného týmu, a posílíte tak pomyslnou obranu lidských životů? Registrujte se na telefonním čísle 800 888 529 nebo skrze e-mail krevjedar@fnol.cz.