Útočník Tobiáš Handl je nominován na přípravný kemp U20

Redakce
O L O M O U C – Reprezentační trenér U20 Karel Mlejnek si na přípravný kemp do Vyškova pozval 28 hokejistů, mezi nimiž je i útočník HC Olomouc Tobiáš Handl! Šternberský rodák je už zkušený mládežnický reprezentant, který má doma zlato z Evropského olympijského festivalu mládeže. Mezi náhradníky jsou pak další dva olomoučtí junioři - Joshua James Mácha a Daniel Ministr.

Tobiáš Handl letos stihl vinou zranění naskočit jen do 22 zápasů základní části TELH, i tak v nich ale zaznamenal 3 góly a 2 asistence. Pře zraněním Handl odehrál také 3 zápasy za olomouckou juniorku, v nichž si připsal hned 6 bodů za jednu branku a 5 asistencí. Urostlého rodáka ze Šternberka se nyní rozhodl povolat trenér juniorské reprezentace Karel Mlejnek. Reprezentační dvacítku čeká přípravný kemp ve Vyškově ve dnech 1.-7. dubna. S mládežnickými reprezentacemi už má ostatně hokejista s číslem 17 na zádech zkušenosti - v loňské sezóně odehrál 18 zápasů za U18 (3+0), předloni 14 za U17 (3+0).

Mezi náhradníky pak najdeme další dvě jména mladých kohoutů. Jsou jimi Joshua James Mácha a Daniel Ministr. Oba mladíci si letos za HC Olomouc odbyli svou premiéru v nejvyšší české soutěži - Mácha naskočil 20x, Ministr jednou.