Vedení HC Olomouc podporuje IZS Olomouckého kraje

Klub
O L O M O U C – Vedení HC Olomouc se v této těžké situaci rozhodlo podpořit členy záchranných složek Olomouckého kraje. Od konce března minimálně do konce dubna zástupci HC Olomouc rozváží a budou rozvážet obědy pro zdravotní záchrannou službu a hasičský záchranný sbor. Olomoucký klub chce tímto krokem podpořit tyto organizace a alespoň částečně jim pomoci v jejich nelehkém boji s koronavirem.

Zatímco se Česká republika potýká s nebezpečnou pandemií koronaviru, svět hokeje utichl. Ne všechno je však možné přerušit po dobu trvání této situace a mnozí lidé dál musejí chodit na pracoviště a setkávat se denně se spoustou lidí, kteří mohou nebezpečný virus přenášet.

Vedení HC Olomouc se v tomto nelehkém čase rozhodlo podpořit lidi v první linii a přiložit ruku k dílu, aby se země mohla co nejdříve vrátit do normálního režimu. Zástupci klubu tak denně rozvážejí celkem sto obědů pro Zdravotnickou záchrannou službu Olomouckého kraje a Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje. Spolupráce je zatím domluvená od konce března do konce dubna.