AKTUÁLNÍ PŘEDPRODEJ PERMANENTEK SE TÝKÁ POUZE MÍST PRO SEZENÍ!!!

Cena permanentek a jednotlivých vstupenek

Na základní část sezóny 2020/2021 si na sezení třeba do rohových sektorů budete moci permanentku pořídit za 3 200 Kč, do středních sektorů na delších stranách hřiště od 3 600 Kč do 4 000 Kč. Získáte tak nespornou výhodou v tom, že vámi vybranou sedačku budete mít zajištěnou po celou základní část. Vyhnete se také frontám u pokladen.

Výše jednotlivého vstupného pro sezení na zápasy základní části se pohybuje v cenovém rozpětí od 140 Kč do 180 Kč. Pořízením permanentky však oproti jednotlivým lístkům, které byste si postupně kupovali na všechny duely základní části, můžete ušetřit až 680 Kč.

Zahájení předprodeje permanentek

Předprodej permanentek pro sezení odstartuje na pokladně zimního stadionu v úterý 14. července, avšak pouze pro majitele permic z předchozí sezóny 2019/2020. Ti si budou moci svá místa pro nový ročník „obhájit“ až do čtvrtka 30. července. Letos tedy mají vzhledem k době dovolených a vládních opatření možnost udržet svá místa o týden déle. Stačí jen, když se při kupování nové permanentky prokáží tou z loňské sezóny. Díky tomu tak domácí zápasy HC Olomouc budou moci sledovat opět ze své oblíbené sedačky. Pro ostatní bude předprodej zahájen ve středu 5. srpna a potrvá do 7. srpna. Předprodej bude probíhat v uvedených dnech od 16:00 do 18:00.

Dne 10. srpna od 9:00 bude spuštěn na našich internetových stránkách on-line prodej permanentek.

Výhody pořízení permanentky?

  • Vstup na domácí utkání základní části Tipsport extraligy ledního hokeje 2020/2021.
  • Ušetříte až 680 Kč, než kdybyste si postupně kupovali vstupenky na utkání základní části.
  • Vámi vybranou sedačku budete mít zajištěnou po celou základní část.
  • Předkupní právo na vaši sedačku v rámci play-off.
  • Vyhnete se frontám u pokladen.

Pokud v sezóně 2020/2021 nastane situace, kdy by klubu z důvodu vyhlášení nouzového stavu, či z nařízení vlády nebo jiného státního (krajského) orgánu nebylo umožněno vpustit diváky na některý ze zápasů základní části, případně bylo umožněno vpustit jen omezený počet diváků, či by nebylo možné zápas uskutečnit, bude klub řešit možnosti kompenzace v závislosti na dané situaci.

AKTUÁLNÍ PŘEDPRODEJ PERMANENTEK SE TÝKÁ POUZE MÍST PRO SEZENÍ!!!