Všeci Spolu na Spartu!

Klub
O L O M O U C – Velká příležitost pro olomoucké fanoušky! Kohoutí letka se historicky probojovala přes HC Škoda Plzeň, a pronikla tím do čtvrtfinále Generali Česká pojišťovna play-off Tipsport extraligy ledního hokeje. Přestože tento úspěch nemohli fanoušci oslavit s týmem přímo na zimním stadionu, cítíme jejich velkou morální podporu. Olomoucký klub nyní nabízí možnost, jak se jeho fandové mohou blíže zúčastnit čtvrtfinálového střetnutí s pražskou Spartou. Když to nejde fyzicky, je nutné jít cestou virtuální!

Klub si velmi váží podpory, jakou mu poskytují fanoušci i přes veškerá aktuálně nastavená opatření. Nejen hráči byli výrazně povzbuzeni sloganem, který pro ně věrní fandové kohoutů připravili na tribuně před rozhodujícím utkání s Plzní. Ohromující byla též oslava postupu početné skupiny fanoušků, kteří se shromáždili před branami zimního stadionu po skončení třetího duelu.

Je zřejmé, že vládní opatření neumožňují, aby kluby mohly v této době své fanoušky vpustit na vyřazovací souboje. Nejen hráčům tak chybí výrazná podpora z hlediště, ale i klub přichází o nemalé částky ze vstupného. Vedení kohoutů přišlo s myšlenkou, jak v této době propojit fanoušky s jejich milovaným klubem, který ve čtvrtfinále Generali České pojišťovny play-off Tipsport extraligy ledního hokeje vyzve na souboj pražskou Spartu. Když to nejde fyzicky, je nutné jít cestou virtuální.

Připravili jsme pro fanoušky několik variant, díky kterým budou moci silněji prožívat aktuální jízdu kohoutů vyřazovací částí a ještě jim na toto play-off zůstane památka. Zároveň chceme vyjít vstříc i těm fandům, kteří se čím dál častěji ozývají s dotazy, jakým způsobem mohou pomoci klubu v jeho nelehké situaci. Všem těmto fandům klub velmi děkuje!

Prostřednictvím e-shopu fanshopu HC Olomouc si fanoušci budou moci pořídit až čtyři varianty, které jim okoření pikantní čtvrtfinálové střetnutí s HC Sparta Praha, navíc obdrží památeční virtuální vstupenku a dostanou se do slosování o olomoucký extraligový dres. Varianty STANDARD a BRONZE jsou dostupné pro všechny naše fanoušky, varianty SILVER a GOLD pouze pro držitele permanentky na sezónu 2020/2021. Nadpis každé varianty je zároveň odkazem na tuto variantu v e-shopu fanshopu.

Všeci Spolu na Spartu! – STANDARD (cena 190 Kč)

• Virtuální vstupenka na domácí čtvrtfinálový zápas s HC Sparta Praha.

Všeci Spolu na Spartu! – BRONZE (cena 390 Kč)

• Puk play-off.

Kromě výše uvedených variant STANDARD a BRONZE nabízíme držitelům permanentních vstupenek na sezónu 2020/2021 také dvě rozšířené varianty, které zahrnují i možnosti kompenzace a prodloužení permanentní vstupenky. Držitelé permanentek pro sezónu 2020/2021 by díky variantě SILVER a GOLD získali bonus v podobě pěti mistrovských domácích utkání – v aktuálně probíhající sezóně mohli navštívit první tři domácí zápasy základní části a v sezóně 2021/2022 by mělo dojít k navýšení počtu domácích zápasů o dva duely s novým patnáctým účastníkem Tipsport extraligy ledního hokeje.

Všeci Spolu na Spartu! – SILVER (cena 1 190 Kč)

• Pro držitele permanentní vstupenky na sezónu 2020/2021 voucher na permanentní vstupenku pro základní část sezóny 2021/2022. Držitel v termínech prodeje permanentek na sezónu 2021/2022, které budou vypsány klubem, vymění voucher spolu s permanentkou na sezónu 2020/2021 za permanentku na základní část sezóny 2021/2022. Zakoupením tohoto voucheru se kupující vzdává nároku na jakoukoliv další kompenzaci permanentní vstupenky pro sezónu 2020/2021. Kromě toho tato varianta obsahuje i několik bonusů:
    • Předkupní právo na play-off v sezóně 2021/2022.
    • Puk play-off.

Všeci Spolu na Spartu! – GOLD (cena 3 990 Kč)

• Pro držitele permanentní vstupenky pro sezónu 2020/2021 voucher na permanentní vstupenku pro kompletní sezónu 2021/2022 (včetně přípravných utkání a play-off). Držitel v termínech prodeje permanentek na sezónu 2021/2022, které budou vypsány klubem, vymění voucher spolu s permanentkou na sezónu 2020/2021 za permanentku na kompletní sezónu 2021/2022. Zakoupením tohoto voucheru se kupující vzdává nároku na jakoukoliv další kompenzaci permanentní vstupenky pro sezónu 2020/2021. Kromě toho tato varianta obsahuje i řadu velmi zajímavých bonusů:
    • Označení sedadla dané permanentky nálepkou „Hrdý partner HC Olomouc!“ během sezóny 2021/2022.
    • Jméno na speciální třetí sadě dresů v sezóně 2021/2022.
    • Přístup do VIP prostor během jednoho domácího utkání TELH v sezóně 2021/2022 (po domluvě s klubem).

ODKAZ NA SEZNAM PRODUKTŮ "VŠECI SPOLU NA SPARTU!" NA E-SHOPU

Pro držitele permanentních vstupenek na sezónu 2020/2021, kteří nevyužijí výše vypsaných variant, budou připraveny i další varianty zahrnující kompenzace a možnost vrácení peněz. Tyto varianty klub zveřejní po skončení sezóny 2020/2021.

VELICE SI VÁŽÍME VAŠÍ PODPORY! CÍTILI JSME JI JIŽ V ZÁKLADNÍ ČÁSTI, ALE NYNÍ V PLAY-OFF JE JEŠTĚ VÍCE INTENZIVNĚJŠÍ! TĚŠÍ NÁS, ŽE JSME V TOM OPRAVDU #VšeciSpolu!