Vydražte si podepsanou hokejku Jana Knotka a pomozte tak nemocným dětem

Klub
O L O M O U C – Vzpomínáte na akci O kapku lepší hokej a oranžové stužky, jejichž koupí jste při zápase proti Kladnu mohli přispět na boj proti dětské leukemii? Nyní máte další možnost! Projekt už od neděle 8. března od 12 hodin pokračuje sportovní aukcí, na níž si můžete vydražit hokejku Jana Knotka podepsanou všemi hráči A-týmu!

Projekt O kapku lepší hokej pokračuje druhou fází. Poté, co se většina klubů v polovině února zahalila do oranžové barvy (omotávky hokejek, oranžové tkaničky v bruslích, sociální sítě, weby), v neděli odstartuje aukce, jejíž výtěžek bude opět věnován Nadačnímu fondu Kapka naděje. Už v únoru se vybralo přes 160 tisíc korun díky kupování oranžových stužek online, na stadionech a dobrovolných příspěvků do kasiček (ještě nejsou všechny spočítány). Za to všem fanouškům děkujeme a přinášíme možnost získat něco speciálního – hokejku Jana Knotka podepsanou celým týmem, kterou na podporu věnuje náš klub. Aukce odstartovala v neděli 8. března ve 12 hodin na webu sportovniaukce.cz.

Pokud si přejete vstoupit do aukce, musíte se na webu sportovniaukce.cz nejprve zaregistrovat. Aukce bude končit v neděli 22. 3. 2020 v 18 hodin. Vyvolávací cena každé hokejky je 2500 korun.

O projektu O kapku lepší hokej

Únor nebyl pro český hokejový svět jen otázkou statistik, brilantních akcí či skvělých zákroků brankářů, ale také připomněl, že 4. únor je Světovým dnem boje proti rakovině a že je mezi námi hodně lidí i dětí, které musí čelit různým druhům této zákeřné nemoci, přičemž mezi nejčastější nádorové onemocnění dětského věku patří leukémie. Proto se Nadační fond Kapka naděje a agentura BPA sport marketing dohodla na spolupráci a společně rozjely projekt O kapku lepší hokej.

Symbolem, který doplnil logo projektu, je oranžová stužka, neboť tato barva reprezentuje právě boj s poruchou krvetvorby. V termínu od 11. do 15. února proběhly aktivity napříč Tipsport extraligou, Chance ligou a vybranými kluby Univerzitní hokejové ligy. Kromě právě dražených hokejek prodávaly vybrané kluby prodejem oranžových stužek s logem projektu a hlavně samotným upozorněním na boj proti rakovině, zejména u dětských pacientů s krvetvorbou. Oranžová barva se tak neobjevila jen na hokejkách, ale také na bruslích hráčů (tkaničky), omotávkách výstroje a logo projektu bylo i na helmách hokejistů i rozhodčích.

Pokud se tedy rozhodnete projekt O kapku lepší hokej podpořit, nebo už jste tak učinili, za děti, kterým společně pomáháme, moc děkujeme!