Vyfoťte se v Generali Smileboxu!

Tomáš Pavlica
Generální partner hokejové Tipsport extraligy 2017/2018 pojišťovna Generali si pro fanoušky na následující kola připravila soutěž s fotokoutkem Smilebox. Fanoušci Kohoutů budou mít možnost se vyfotit na venkovním zápase s Jihlavou a na domácím zápase s Pardubicemi.

Fanoušci Kohoutů se na zápas úterý 28. listopadu mohou těšit dvojnásob. Na olomoucký zimní stadion kromě hokejistů z Pardubic zavítá i fotokoutek SmileBox od generálního partnera extaligy pojišťovny Generali.

Fanoušci si budou moct odnést rovnou vytištěnou fotku nebo si ji nechat zaslat na email. Ve fotokoutku budou nachystány hokejové rekvizity a promo předměty Kohoutů. Pro fanoušky sličné hostesky budou mít nachystány i kávu od Generali.