Vyhrajte lístky na úterní duel s Horáckou Slavií Třebíč

Redakce
O L O M O U C – Chcete se jít v úterý podívat na hokej zadarmo? Pokud ano, zapojte se do soutěže o dvě volné vstupenky. Pravidla hry jsou jednoduchá. Odpovězte správně na soutěžní otázku a výhra může být vaše.

Soutěžní otázka

Kdo vstřelil rozhodující branku v posledním ligovém utkání mezi Olomoucí a Třebíčí?

⇒ Soutěžte o vstupenky na zápas s Třebíčí

Odpověď ve formátu JMÉNO PŘÍJMENÍ (např. Jan Novák) posílejte na soutěžní e-mail soutez@hc-olomouc.cz. Do e-mailu nezapomeňte uvést vaše celé jméno a telefonní číslo. Jako předmět zprávy uveďte "soutěž TRE".

Dvě vstupenky na úterní duel proti Třebíči získá dvacátá správná odpověď.

Uzávěrka soutěže je v pondělí 12. srpna v 18:00. Výherce budeme kontaktovat e-mailem, jméno uvedeme také v aktualitách na oficiálním webu klubu. Výherce si své vstupenky následně bude moci převzít na vrátnici zimního stadionu před utkáním, tedy v úterý 13. srpna zhruba od 17:20.

Upozorňujeme, že každý fanoušek může do soutěže poslat pouze jednu odpověď. V případě, že jich pošle více, budou všechny jeho odpovědi automaticky vyřazeny. Vyřazeny budou také odpovědi, u kterých nebude uvedeno jméno a platné telefonní číslo soutěžícího.

Přejeme vám v soutěži hodně štěstí!