Vyhrajte vstupenky na Litoměřice na Facebooku!

Klub
O L O M O U C - HC Olomouc připravil pro své fanoušky soutěž o vstupenky na pondělní duel proti nováčkovi soutěže, celku HC Stadion Litoměřice. Utkání 30. kola se hraje už v pondělí od 18 hodin, soutěžit můžete tentokrát v bleskové soutěži na oficiálním klubovém profilu na Facebooku.

Soutěžní otázka bude zveřejněna na oficiálním klubovém profilu na Facebooku v neděli 19. prosince mezi 15:00 a 16:00 formou statusu. První tři fanoušci, kteří odpoví správně, získají po dvou vstupenkách na pondělní duel proti Litoměřicím.

HC Stadion Litoměřice

Upozorňujeme, že každý fanoušek smí formou komentáře k otázce odpovědět pouze jednou. Jestliže na Facebooku nevystupujete pod vaším opravdovým jménem, dopište prosím vaše jméno za odpověď. Výhra vám totiž bude vydána na základě uvedení pravdivého jména a příjmení.

Výherci si své vstupenky mohou převzít v pondělí od 17:15 na vrátnici zimního stadionu.

Přejeme vám v soutěži hodně štěstí!

Oficiální klubový profil na sociální síti Facebook vznikl společně s novým webem HC Olomouc letos v létě. Aktuálně má již téměř osm stovek fanoušků, tento počet se každým dnem zvyšuje. Staňte se i vy fanoušky Mory na www.facebook.com/hcolomouc a budete přímo na vaší zdi denně informováni o novinkách z klubu.