Vyhrajte vstupenky na Ústí nad Labem na Facebooku!

Redakce
O L O M O U C - HC Olomouc připravil pro své fanoušky soutěž o vstupenky na sobotní duel proti ambicióznímu celku HC Slovan Ústečtí Lvi. Utkání 43. kola se hraje v sobotu 5. února od 17 hodin, soutěžit můžete tentokrát v tipovací soutěži na oficiálním klubovém profilu na Facebooku.

Soutěžní otázka

Znovu jsme si pro fanoušky připravili tipovací otázku. Jakým výsledkem skončí středeční utkání 42. kola mezi celky KLH Chomutov a HC Olomouc?

⇒ V sobotu hostí Mora ústecký Slovan

Uzávěrka soutěže je ve středu 2. února v 17:30. Vaše tipy pište na zeď na oficiálním klubovém profilu na Facebooku. Dvě vstupenky na sobotní duel proti Znojmu získají tři fanoušci s nejpřesnějším odhadem. Celkem se tedy hraje o šest vstupenek. V případě shodných odpovědí rozhodne o výherci los.

Upozorňujeme, že každý fanoušek smí za zeď odpovědět pouze jednou. Jestliže na Facebooku nevystupujete pod vaším opravdovým jménem, dopište prosím vaše jméno za odpověď. Výhra vám totiž bude vydána na základě uvedení pravdivého jména a příjmení.

Výherci si své vstupenky mohou převzít v sobotu 5. února od 16:15 na vrátnici zimního stadionu.

Přejeme vám v soutěži hodně štěstí!

Oficiální klubový profil na sociální síti Facebook vznikl společně s novým webem HC Olomouc v létě roku 2010. Aktuálně atakuje hranici 1000 fanoušků, tento počet se každým dnem rozrůstá. Staňte se i vy fanoušky Mory na www.facebook.com/hcolomouc a budete přímo na vaší zdi denně informováni o novinkách z klubu.

Aktualizace 1. února 2011

Od pondělí probíhá na oficiálním webu soutěž o dvě vstupenky na sobotní duel proti Ústí nad Labem. Odhadnout jste měli výsledek středečního zápasu v Chomutově. Toto utkání však bylo odloženo. Dvě vstupenky tedy získají tři šťastlivci, které vylosujeme ze všech došlých odpovědí na zdi oficiálního profilu klubu na Facebooku. Uzávěrka zůstává stejná – středa v 17:30.