Vyhrajte vstupenky na nedělní souboj proti Ústeckým Lvům

Redakce
O L O M O U C – Chcete zajít na nedělní domácí zápas Mory proti Ústí nad Labem zadarmo? Stačí jen správně zodpovědět soutěžní otázku a dvě vstupenky na toto utkání mohou být vaše. Duel mezi HC Olomouc a HC Slovan Ústečtí Lvi začíná v 15 hodin na olomouckém zimním stadionu.

Soutěžní otázka

Který hráč HC Olomouc je na TOP fotografii k tomuto článku?

⇒ HC Slovan Ústečtí Lvi

Odpověď ve formátu JMÉNO PŘÍJMENÍ (Michal Promarnil) posílejte na soutěžní e-mail soutez@hc-olomouc.cz. Do e-mailu nezapomeňte uvést vaše celé jméno a telefonní číslo. Jako předmět zprávy uveďte "soutěž UNL".

Vyhrává desátá a dvacátá správná odpověď. Každý výherce získá dvě vstupenky. Celkem se tedy hraje o čtyři lístky.

Uzávěrka soutěže je v sobotu 3. listopadu ve 22:00, výherce budeme kontaktovat e-mailem, jména uvedeme také v aktualitách na oficiálním webu klubu. Výherci si své vstupenky následně budou moci převzít na vrátnici zimního stadionu před utkáním, tedy v neděli 4. listopadu zhruba od 14:20.

Upozorňujeme, že každý fanoušek může do soutěže poslat pouze jednu odpověď. V případě, že jich pošle více, budou všechny jeho odpovědi automaticky vyřazeny. Vyřazeny budou také odpovědi, u kterých nebude uvedeno jméno a platné telefonní číslo soutěžícího.

Přejeme vám v soutěži hodně štěstí!