Vyhrajte vstupenky na sobotní duel proti Jihlavě!

Klub
O L O M O U C - Chcete jít s kamarádem či kamarádkou na hokej zadarmo? Soutěžte o dvě vstupenky na utkání sedmého kola nadstavby proti Dukle Jihlava. Odpovězte na jednoduchou otázku a pokud budete mít štěstí, získáte dvě vstupenky na sobotní duel zcela zdarma. Utkání začíná 15. ledna 2011 už v 17 hodin na olomouckém zimním stadionu.

Soutěžní otázka

Dres Dukly Jihlava oblékli v minulé sezóně také dva hráči, kteří letos střílí góly v Olomouci. Kteří hokejisté to byli? Napište celá jména těchto hráčů.

⇒ Soupeřem Mory bude HC Dukla Jihlava

Odpověď ve formátu JMÉNO HRÁČE, JMÉNO HRÁČE (např. Štefan Žigárdy, Martin Prusek) posílejte na soutěžní e-mail soutez@hc-olomouc.cz. Do e-mailu nezapomeňte uvést vaše celé jméno a telefonní číslo.

Tentokrát vyhrává dvacátá, čtyřicátá a šedesátá správná odpověď. Každý výherce získá dvě vstupenky. Celkem se tedy hraje o šest lístků.

Uzávěrka soutěže je v sobotu 15. ledna v 9:00, výherce budeme kontaktovat e-mailem, jména uvedeme také v aktualitách na oficiálním webu klubu. Výherci si své vstupenky následně budou moci převzít na vrátnici zimního stadionu před utkáním.

Upozorňujeme, že každý fanoušek může do soutěže poslat pouze jednu odpověď. V případě, že jich pošle více, budou všechny jeho odpovědi automaticky vyřazeny. Vyřazeny budou také odpovědi, u kterých nebude uvedeno jméno a platné telefonní číslo soutěžícího.