Vyhrajte vstupenky na středeční souboj proti Jihlavě na Facebooku

Klub
O L O M O U C – V tradičně pikantním zápase se Olomouc ve středu na svém stadionu postaví Jihlavě. Chcete se na tento duel přijít podívat zadarmo? Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a dvě vstupenky mohou být vaše! Klání mezi HC Olomouc a HC Dukla Jihlava startuje v 18 hodin.

Soutěžní otázka

Kolik diváků navštíví sobotní zápas první ligy mezi Kadaní a Olomoucí?

⇒ Soutěžte s HC Olomouc o vstupenky

Uzávěrka soutěže je v sobotu 27. října v 17:00. Vaše tipy pište na zeď na oficiálním klubovém profilu na Facebooku do diskuze k tomuto článku. Dvě vstupenky na středeční duel proti Jihlavě získá fanoušek s nejpřesnějším odhadem. V případě shodných odpovědí rozhodne o výherci los.

Jméno výherce zveřejníme v aktualitách na webu hc-olomouc.cz, neboť podle pravidel sociální sítě Facebook nesmíme vyhlašovat výherce přímo na zdi Facebooku.

Upozorňujeme, že každý fanoušek smí na zeď odpovědět pouze jednou. Jestliže na Facebooku nevystupujete pod vaším opravdovým jménem, dopište prosím vaše jméno za odpověď. Výhra vám totiž bude vydána na základě uvedení pravdivého jména a příjmení.

Výherce si své vstupenky bude moci převzít ve středu 31. října od 17:20 na vrátnici zimního stadionu.

Přejeme vám v soutěži hodně štěstí!