Vyhrajte vstupenky na středeční souboj s Berounem na Facebooku a Radiu Haná

Klub
O L O M O U C – Chcete se zadarmo podívat na středeční zápas Kohoutů, kteří v olomoucké plecharéně přivítají berounské Medvědy? Stačí jen poslouchat Radio Haná nebo se připojit k soutěži na Facebooku a s trochou štěstí mohou být dva lístky vaše! Utkání startuje v 18 hodin.

Soutěžní otázka

Kolik bodů nasbíral vítěz ankety "Kohout měsíce září" za rok 2012?

⇒ Soutěžte s HC Olomouc o vstupenky

Uzávěrka soutěže je v pondělí 8. října v 19:30. Vaše tipy pište na zeď na oficiálním klubovém profilu na Facebooku do diskuze k tomuto článku. Dvě vstupenky na středeční duel proti Berounu získá fanoušek s nejpřesnějším odhadem. V případě shodných odpovědí rozhodne o výherci los.

Jméno výherce zveřejníme v aktualitách na webu hc-olomouc.cz, neboť podle pravidel sociální sítě Facebook nesmíme vyhlašovat výherce přímo na zdi Facebooku.

Upozorňujeme, že každý fanoušek smí na zeď odpovědět pouze jednou. Jestliže na Facebooku nevystupujete pod vaším opravdovým jménem, dopište prosím vaše jméno za odpověď. Výhra vám totiž bude vydána na základě uvedení pravdivého jména a příjmení.

Výherce si své vstupenky bude moci převzít ve středu 10. října od 17:20 na vrátnici zimního stadionu.

Poslouchejte Radio Haná a získejte dva lístky

V pondělí a úterý máte opět možnost prostřednictvím Radia Haná vyhrát dva lístky, tentokrát na středeční utkání mezi HC Olomouc a Medvědi Beroun 1933. Stačí si Hanou naladit ve vysílacím čase od 18 do 20 hodin a vstupenky mohou být vaše! Zápas Mory s Berounem začíná v 18 hodin na olomouckém zimním stadionu.

Přejeme vám v soutěžích hodně štěstí!