Vyhrajte vstupenky na středeční utkání proti Kadani

Klub
O L O M O U C – Olomoučtí hokejisté ztratili body v Benátkách nad Jizerou, své zaváhání budou chtít napravit ve středečním utkání s Kadaní. Chcete zajít na zápas zadarmo? Tipněte správnou odpověď na soutěžní otázku a dvě vstupenky na tento duel mohou být vaše! Klání mezi týmy HC Olomouc a SK Kadaň začíná v 18 hodin.

Soutěžní otázka

Který z bývalých hráčů Mory odehrál v minulé sezóně v dresu Kadaně jedenáct utkání?

⇒ SK Kadaň

Odpověď ve formátu JMÉNO PŘÍJMENÍ (např. Miroslav Kohout) posílejte na soutěžní e-mail soutez@hc-olomouc.cz. Do e-mailu nezapomeňte uvést vaše celé jméno a telefonní číslo.

Vyhrává dvacátá, čtyřicátá a šedesátá správná odpověď. Každý výherce získá dvě vstupenky. Celkem se tedy hraje o šest lístků.

Uzávěrka soutěže je v úterý 18. září v 15:00, výherce budeme kontaktovat e-mailem, jména uvedeme také v aktualitách na oficiálním webu klubu. Výherci si své vstupenky následně budou moci převzít na vrátnici zimního stadionu před utkáním, tedy ve středu 19. září zhruba od 17:15.

Upozorňujeme, že každý fanoušek může do soutěže poslat pouze jednu odpověď. V případě, že jich pošle více, budou všechny jeho odpovědi automaticky vyřazeny. Vyřazeny budou také odpovědi, u kterých nebude uvedeno jméno a platné telefonní číslo soutěžícího.

Přejeme vám v soutěži hodně štěstí!