Vyhrajte vstupenky na středeční utkání proti Královským lvům

Redakce
O L O M O U C – Chcete se přijít podívat na druhý nejlepší tým první ligy zadarmo? Moru ve středu čeká doma tradiční soupeř z Hradce Králové, a pokud zodpovíte správně soutěžní otázku a budete mít trošku štěstí, tak dva lístky na tento souboj mohou být vaše! Zápas mezi HC Olomouc a Královskými lvy Hradec Králové začíná v 18 hodin na olomouckém zimním stadionu.

Soutěžní otázka

Který hráč HC Olomouc v sezóně 2011/2012 a v letní přípravě na tento ročník nastřílel Hradci Králové dohromady nejvíce gólů?

⇒ Královští lvi Hradec Králové

Odpověď ve formátu JMÉNO PŘÍJMENÍ (např. Jiří Neproměnil) posílejte na soutěžní e-mail soutez@hc-olomouc.cz. Do e-mailu nezapomeňte uvést vaše celé jméno a telefonní číslo. Jako předmět zprávy uveďte "soutěž HKR".

Vyhrává dvacátá správná odpověď. Výherce získá dvě vstupenky.

Uzávěrka soutěže je ve středu 19. prosince v 11:00, výherce budeme kontaktovat e-mailem, jméno uvedeme také v aktualitách na oficiálním webu klubu. Výherce si své vstupenky následně bude moci převzít na vrátnici zimního stadionu před utkáním, tedy ve středu 19. prosince zhruba od 17:20.

Upozorňujeme, že každý fanoušek může do soutěže poslat pouze jednu odpověď. V případě, že jich pošle více, budou všechny jeho odpovědi automaticky vyřazeny. Vyřazeny budou také odpovědi, u kterých nebude uvedeno jméno a platné telefonní číslo soutěžícího.

Přejeme vám v soutěži hodně štěstí!