Vzájemná spolupráce s HC Lvi Břeclav

Klub
O L O M O U C – Ještě před zahájením nové sezóny došlo ke schůzce a dohodě o vzájemné spolupráci mezi kluby HC Olomouc a HC Lvi Břeclav. Spolupráce se týká mládežnických kategorií, kde došlo k dohodě o vzájemné výměně hráčů mezi oběma kluby, kdy se kluby budou snažit o maximální zapojení hráčů do tréninkového programu a o co největší zápasové vytížení.
Součástí tohoto partnerství bude i společná spolupráce trenérská, kdy dojde k zapojení trenérů jednoho klubu do tréninkového programu druhého klubu nejen na ledě, ale i v rámci vzájemné konzultace během letní přípravy. Společně chceme nabídnout hráčům možnost hrát nejvyšší dorosteneckou i juniorskou soutěž a pomoci s rozvojem jejich hokejového potencionálu. Věříme v dlouhodobou spolupráci, která bude přínosem pro oba kluby a bude se dále rozvíjet ke spokojenosti obou stran.