Z Písku na led aneb na Třebíč za poloviční vstupné

Klub
O L O M O U C - Fotbalová Sigma a hokejová Mora připravily pro své fandy další vstupenkovou akci. Ti, kteří navštíví středeční odvetu osmifinále fotbalového Ondrášovka Cupu mezi Sigmou a Pískem, dostanou slevu 50 % na vstupenku na utkání 17. kola první hokejové ligy mezi HC Olomouc a Horáckou Slavii Třebíč.

SK Sigma Olomouc
Středa 10. listopadu tak nabídne hned dva sportovní zážitky. Od 16 hodin se na Andrově stadionu rozehraje odveta osmifinále fotbalového Ondrášovka Cupu mezi Sigmou Olomouc a třetiligovým Pískem. Hanáci v Písku v úvodním měření sil remizovali 3:3 a aby postoupili, musí jakkoliv zvítězit nebo uhrát remízu 0:0, 1:1 či 2:2. Cena vstupenky na fotbalové střetnutí byla stanovena na 50 Kč.

Hned po skončení fotbalového duelu se diváci budou moci přesunout na zimní stadion, kde od 18 hodin rozehraje utkání 17. kola první hokejové ligy domácí Mora s Horáckou Slavií Třebíč. Fanoušci, kteří se u pokladny zimního stadionu prokáží vstupenkou z fotbalového zápasu Sigma – Písek, dostanou na hokej slevu 50 %. Lístek tedy bude stát pouze 30 Kč.

Využijte vstupenkovou akci a navštivte dvě sportovní klání během jediného dne se slevou.