Zázemí pro hráče je nově doplněno o vířivky od firmy USSPA

Klub
O L O M O U C – V letních měsících procházelo zázemí olomouckého zimního stadionu rekonstrukcí. Ta se tentokrát velkou měrou dotkla i šaten A-týmu a výsledek rozhodně stojí za to! V zázemí Kohoutů nově přibyly hned dvě vířivky, jejichž realizaci a instalaci zařizovala česká firma USSPA.

Zázemí A-týmu HC Olomouc prošlo velkou proměnou, přičemž nejvýraznější změnou, anebo spíše doplněním, jsou dvě nové vířivky od českého výrobce, společnosti USSPA.

Firma USSPA sídlí v Dolní Dobrouči a zaměřuje se na zakázkovou výrobu a instalaci vířivek a bazénů, které splňují náročné požadavky na technologii, komfort i design. Jedná se o rodinnou firmu, která se může pyšnit řadou ocenění, například prestižní cenou RED DOT za rok 2016 či certifikátem CZECH MADE uděleným v roce 2015.

Dvojice vířivek, přičemž do každé se vlezou dva lidé, se ihned stala oblíbenou součástí regenerace olomouckých hráčů. „Je skvělé, že klub vylepšil šatnu i o vířivky,“ pochvaloval si nové vybavení Jan Jaroměřský. „Po náročném výkonu nebo kdykoliv je tělo unavené, je možné využít tuto proceduru dle libosti. Myslím si, že to je pro celý tým velký krok kupředu,“ dodal zkušený obránce.

„Hokejová sezóna je dlouhá a náročná, proto se regenerace nesmí podceňovat,“ upozorňuje fyzioterapeutka HC Olomouc Nikola Javůrková. „Vířivky jsou vhodným doplněním celkového procesu regenerace po tréninku či utkání, pomáhají hráčům relaxovat jak po fyzické, tak po psychické stránce.“

Klub HC Olomouc by chtěl poděkovat firmě USSPA za realizaci celého projektu vířivek a za perfektní servis, který poskytuje.