Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-3-16" |  vypnout filtr
 
123>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
 
Reakce na SyracuseCrunch: Ať už dopadne letošní sezóna, ...
Názor na hudbu - mně je to jedno. Komerční neboli spotřební hudbu neposlouchám. Jde to jedním uchem dovnitř, druhým uchem ven. A hudbu, která je komplikovaná a má uměleckou úroveň stejně na masových sportovních akcích pouštět nebudou, protože ji většina populace nepochopí.
 
 
ijari | Olomouc
16.03.2022, 22:57
 
 
Reakce na beretto1: Proč? Jsou všichni slepí? Kdyby tam ...
nejsou, nerozčiluj se
 
 
Beretto1 | Hockey Club Olomouc
16.03.2022, 22:47
 
 
Ve Vítkovicích zase cením při nástupu domácích hráčů Slipknot Smajlík Smajlík
 
 
beretto1 | Hockey Club Olomouc
16.03.2022, 22:47
 
 
Reakce na SyracuseCrunch: Ať už dopadne letošní sezóna, ...
Mě potěšil před zápasem sountrack z pána prstenů Smajlík Přidalo to na dramatu
 
 
SyracuseCrunch | Olomouc
16.03.2022, 21:29
 
 
Reakce na dimmuborgir: Výběr hudby a načasování je fakt ...
Ruku v ruce s tím jsou soutěže pro diváky. Ono vymyslet nechat se přetahovat diváky lanem na ledě chce taky fištróna! Kdo někdy stal na ledě a práskl sebou, tak to dobře zná. Před nedávnem tam sebou borec šlehnul a myslím, že ještě dnes na to vzpomíná. Až se někdo doláme a bude klub žalovat, tak se budou divit. Nevím, jestli to mají ošetřené podpisem, že jdu na led na vlastní nebezpečí? Přitom by stačilo třeba tohle odkaz
 
 
dimmuborgir | Olomouc
16.03.2022, 21:04
 
 
Reakce na SyracuseCrunch: Ať už dopadne letošní sezóna, ...
Výběr hudby a načasování je fakt bídný, ten DJ nemá cit pro vývoj hry,umlčí domácí kotel, když hulaká, kotel soupeře, tak pustí ticho.... Ale co už, snad se to naučí Smajlík
Jinak, mluvil jsem dnes s Marleau, pozdravuje všechny, co pamatují staré krásné časy tady na fóru Smajlík
 
 
SyracuseCrunch | Olomouc
16.03.2022, 20:47
 
 
Ať už dopadne letošní sezóna, jak chce, chtěl bych slyšet Váš názor na hudbu, která hraje v průběhu přerušení a přestávek? Za mě výběr hudby je katastrofální. Místo, aby ten člověk co pouští muziku držel hráče a diváky ve varu tvrdou hudbou, tak pouští samé odrhovačky. Včera, když pustil těsně před koncem Szidi Tobias píseň Na hotelu v Olomouci, tak to korunoval a málem všechny uspal. Skladba je to krásná, ale ne pro utkání play-off. Možná je to jen můj názor Smajlík
 
 
beretto1 | Hockey Club Olomouc
16.03.2022, 20:39
 
 
Reakce na radis94: Myslíte, že zítra bude risk a hodí ta...
Proč? Jsou všichni slepí? Kdyby tam byl Lukáš nebo mokrý tak je to za 5 mijut 0:2.. Co tam Konrád pochytal bylo neuvěřitelné včetně ts... To si pak může dovolit dostat laciný gól
 
 
16.03.2022, 20:07
 
 
Reakce na radis94: Tak oni to ale kurv.li na obě strany ...
byl to Klimek, jasný faul... ale ke konci pouštěli všechno, hlavně chacharům
 
 
daqvid77 | Olomouc / Brodek u Přerova
16.03.2022, 19:41
 
 
Statistiky na 5 zápas Play Off proti Vítkovicím ( Statistiky jsou v rámci play off samostatné české extraligy).

Braňo Konrád pokud odchytá 60 a více minut dostane se přes hranici odchytaných 2000 minut v Play Off za Moru.
Jan Knotek může odehrát svůj 30 zápas přeskočí tak M. Vyrubalíka a bude na 3 místě v počtu startů. Honza může dát svoji 5 branku přeskočí tak R. Olesze a D. Ostřížka a bude na 9 místě mezi střelci. Honza může dát svoji 9 asistenci přeskočí takM.Chalának,Ja.Látala a bude na 3 místě mezi nahávači. Knotek může dát svůj 13 kan. bod přeskočí tak J. Dopitu a M. Slavíka a bude na 1 místě tabulek.
Vilém Burian může odehrát svůj 30 zápas přeskočí tak M. Vyrubalíka a bude na 4 místě v počtu startů. Vilda může dát svůj 8 kan. bod přeskočí tak T. Dujsíka a bude na 16 místě tabulek.
Lukáš Nahodil může odehrát svůj 20 zápas v PO přeskočí tak M. Slavíka,Z. Eichenmann,P. Nohlea,Ja.Látala,J.Kuntoše,a M. Holce a bude na 12 místě v počtu startů Nahodil může dát svoji 6 branku přeskočí tak J. Dopitu,I.Čikla,Z.Irgla,M.Holce a P. Strapáče a bude na 3 místě mezi střelci. může dát svůj 11 kan. bod přeskočí takM.Navrátila,M.Chalánka,P. Nohlea,Z. Irgla,D. Ostřížka,P.Strapáče a
D.Škůrka. a bude na 5 místě tabulek.
Lukáš Klimek může odehrát svůj 13 zápas přeskočí tak J. Dopitu,I.Čikla,M.Smetáka,T. Houdka,R.Staněka a bude na 32 místě v počtu startů.
D. Krejčí,S.Kusko,D. Řezníčka, T. Černý všichni můžou odehrát svůj 5 zápas v PO za Moru a budou tak na 60 -64 méstě v počtu startů.
David Krejčí může dát svoji 4 branku přeskočí tak M. Smetáka,P.Tejkla,A.Flašara,P.Nohlea,A.Je (dlouhý řetězec byl zkrácen) a P. Koloucha a bude na 12 místě mezi střelci.
Petr Kolouch může dát svoji 4 branku přeskočí tak M. Smetáka,P.Tejkla,A.Flašara,P.Nohlea,A.Je (dlouhý řetězec byl zkrácen) a D.Krejčího, a bude na 12 místě mezi střelci. Kolouch může dát svůj 7 kan. bod přeskočí tak J. Řezníčka,P.Tejkla,M.Smetáka,J. Galvase,M.Vyrubalíka a bude na 18 místě tabulek.
David Škůrek může dát svoji 11 asistenci přeskočí tak M. Slavíka a bude na 1 místě mezi nahrávači. David může dát svůj 11 kan. bod přeskočí takM.Navrátila,M.Chalánka,P. Nohlea,Z. Irgla,D. Ostřížka,P.Strapáče a L. Nahodila a bude na 5 místě tabulek.
Tomáš Dujsík může dát svoji 7 asistenci přeskočí tak D. Ostřížka a bude na 8 místě mezi nahrávači.
Jirka Ondrušk může dát svůj 5 kan. bod přeskočí tak R. Olesze,Ji.Látala,J. Vavřenku a bude na 32 místě tabulek.
Dalibor Řezníček čeká na svůj 1 kan. bod. v PO za Moru.
 
 
daqvid77 | Olomouc / Brodek u Přerova
16.03.2022, 18:46
 
 
Statistiky po 4 zápase Play Off proti Vitkovicím

Vilém Burian ve svém 29 zápase PO za Moru zapsal (1+1) Vilda dal svoji 2 branku v PO za Moru a je tak na 31 místě mezi střelci. Dal svoji 5 asistenci přeskočil tak T. Martince,J.Řezníčka,Z.Eichenmann, M. Navrátila a J. Galvase a je na 15 místě mezi nahrávači. Celkem má už 7 kanadských bodů přeskočil tak T. Martince,A.Flašara,A.Zimu,M.Holce,J.Káňu (dlouhý řetězec byl zkrácen) Krejčího,M.Smetáka,P.Tejkla,J.Řezníčka,M (dlouhý řetězec byl zkrácen) a P.Koloucha a je na 17 místě tabulek.

Michal Kunc ve svém 5 zápase v PO za Moru zapsal (1+1) Michal dal svoji 2 branku a je na 32 místě mezi střelci.. Celkem už má 3 kanadské body přeskočil tak A. Fabiana,R.Brančíka,R.Holého,M.Ministra,M (dlouhý řetězec byl zkrácen) Kucharczyka,R.Staněka,J. Jaroměřského,,L. Galvase,R. Ráce,P. Musila,M.Pekra,M.Laše,L.Svobodu,O. Kratěnu,S.Kuska,L.Kucseru,L.Klimka,T.Čer (dlouhý řetězec byl zkrácen) a je na 47 místě tabulek.

Tomáš Černý ve svém 4 zápase zpasl (0+2) pro Černého to jsou první body v PO za Moru Černého 2 nahrávky posunuli na 46 místě mezi nahrávači. A 2 kandské body celkem ho řadí na 56 místo tabulek.

David Krejčí ve svém 4 zápase PO za Moru dal svoji 3 branku přeskočil tak A. Zimu,L. Svobodu,M.Broše,Ji.Látala,J.Řezníčka,M.C (dlouhý řetězec byl zkrácen) Galavse,M. Kunce,J. Navrátila,J. Káňu,J. Švrčka,V. Buriana a je na 18 místě mezi střelci. Celkem má už 5 kanadských bodů přeskočil tak J. Vavřenku,Ji.Látala, J. Ondruška a R. Olesze a je na 31 místě tabulek.

To je po zápase vše tak hurá na to Smajlík
 
 
fansmora | Olomouc
16.03.2022, 18:43
 
 
Reakce na Onyx_18: Nevím, jak podle vás, ale podle mě Mo...
JJ vidím to stejně , a při tom kdyby jsme jeli "dál" hru dopředu a ne se to snažit umlátit , tak by to mohlo být daleko lepší.
 
 
16.03.2022, 18:36
 
 
Nevím, jak podle vás, ale podle mě Moru sráží ta nejd.ebilnější možná taktika - dostaneme se do vedení a snažíme se to umlátit za každou cenu s tím jedním gólem navíc až do konce zápasu, i když je třeba teprve druhá třetina. Netvrdím, že je to tak pokaždé, ale je to častěji, než je zdrávo Smajlík . Z toho pak pramení ty hluché pasáže, ve kterých dostaneme dva slepené góly a můžem se jít klouzat, protože do konce třeba zbývají tři minuty. A pokaždé to prostě dohnat nejde. Smajlík Smajlík
 
 
Moony | Praha
16.03.2022, 18:10
 
 
Reakce na fansmora: JJ s tím souhlasím , že jsme si to h...
Upřímně s tím, co jsme předváděli byl za mě malý zázrak už pondělní vítězství....
 
 
fansmora | Olomouc
16.03.2022, 17:40
 
 
Reakce na radis94: Myslíte, že zítra bude risk a hodí ta...
Vojtu Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
fansmora | Olomouc
16.03.2022, 17:39
 
 
JJ s tím souhlasím , že jsme si to hlavně zku.rvi.li my.
 
 
16.03.2022, 17:29
 
 
Myslíte, že zítra bude risk a hodí tam Lukáše?
 
 
Moony | Praha
16.03.2022, 17:28
 
 
Reakce na fansmora: Tak proč Pešina s Pražákem vždy pošk...
To držení hokejky je diskutabilní, ležel na zemi, a hokejka mu nemá mezi nohama co dělat... Myslím, že držení hole nohama se snad ani odpiskat nemůže. Ale to nedovolené bránění před gólem na 3:4 bylo naprosto evidentní.... Nemluvě o faulu na Kuska, kterému museli šít nos. Doufám, že pošleme disciplinarku.... Jinak lakatos, netřeba komentovat Smajlík
 
 
16.03.2022, 17:28
 
 
Reakce na fansmora: Tak proč Pešina s Pražákem vždy pošk...
Tak oni to ale kurv.li na obě strany jen teda tu třešničku si nechali pro nás ale už nevím kdo to byl od nás tam hákoval když šel vitkovičák do protiútoku že to bylo vidět snad přes plech před stadionem a nic, tomu sme se už museli smát. //především sme to zku.rvili MY.
 
 
fansmora | Olomouc
16.03.2022, 17:06
 
 
Reakce na radis94: https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-...
Tak proč Pešina s Pražákem vždy poškozují Moru. No teď se sešli v jednom zápase.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.