Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Cyp
16.09.2019, 10:26
 
 
Už se k tomu víc vracet nebudu je to jen můj názor na počet vstřelených gólů a to ten že nám chybí v současné době skutečný ofenzivní bek který by dokázal podpořit útok.
 
 
Cyp
16.09.2019, 10:16
 
 
 
 
ijari | Olomouc
16.09.2019, 10:08
 
 
Reakce na Cyp: Zde je to hezky popsáno omlouvám se jestl...
Jenže to má spoustu ale. V momentě, kdy máš proti sobě dobře organizovanou obranu a soupeř vede a drží střední pásmo a s jedním až dvěma napadajícími útočníky v hloubce tvého obranného pásma . Tak se ti to založení toho co je popsáno bortí. A to včera bylo jasně vidět. Nemyslím si, že by byl problém zde. Do útoky přecházíme na naše pomněry docela svižně.
No a bod dvě. Problém je v tom, že pak to vzadu otvíráš na brejky. Tohle můžeš udělat párkrát za zápas a musí k tomu být vhodná chvíle. Nedá se to aplikovat paušálně. Protože tohle soupeř okamžitě přečte.
 
 
Cyp
16.09.2019, 09:54
 
 
Reakce na ijari: Raguji pouze na toto: A který náš bek v...
Zde je to hezky popsáno omlouvám se jestli to někdo špatně pochopil.

Zakládání útoku
Plynulé založení bez brzd, objetí hráče, přečíslení. Snaha uvolnit se přes hráče a dostat se na osu hřiště, kde rozjíždí útok. Vyvezení puku před modrou a nahrávka do křídla co nejpozději před napadajícím hráčem – tím protihráče vyřadí ze hry – zejména v přesilovce.

Útok
Útočení ve druhé vlně, po rozehrávce okamžitá podpora útoku. Při rychlém protiútoku, kdy se obránce zapojí do protiútoku je prostor před brankou soupeře jeho prostorem! Vytvářet tlak 4 hráčů do brány. Sjíždět až mezi kruhy při střelách útočníků.
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.09.2019, 09:50
 
 
Reakce na ijari: Raguji pouze na toto: A který náš bek v...
Já bych to tak vypjatě neposuzoval. V diskuzi se zapojují diskutéři i na příspěvky, které nejsou určeny výhradně jim. Toto není dopis určený jmenovitě. A co se týče tady některých tkzv. ignorací, to jde mimo mne. Já si píši a reaguji na koho chci a na co chci. Smajlík
 
 
ijari | Olomouc
16.09.2019, 09:46
 
 
Reakce na novaplecharena: Jenže když se vrátíš k příspěv...
Raguji pouze na toto: A který náš bek vjel do útočného pásma dříve jak náš útočník.
Co tím myslel, jsem se ptal jeho, ne tebe. A to že bych s tebou chtěl rozvádět to c otím chtěl Cyp říct, tak to mě ani nenapadlo.
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.09.2019, 09:36
 
 
Reakce na ijari: Ano? A který náš bek vjel do útočného p...
Jenže když se vrátíš k příspěvku Cypa na mne v čase 7,58 hod.tak tam za ofenzivního beka pouze a výhradně považuje pas na najíždějícího útočníka. Tudíž žádné zastupování útočníka obráncem. A potom je to již nejasné. Hlavně není přímo objasněno co myslí útočnou hrou Švece a podpory jejich útoku. Třeba myslí zrovna ty pasy na útočníky, jak to psal v reakci na mne. Přeci nebude měnit své myšlenky během dvou příspěvků. Tudíž já to pochopil tak, že zůstává na tom, že u našich beků nebyla podpora útočníků pasy na najíždějící útočníky tak jak u toho Švece. Prostě tam, kde není přímo objasněno, tak vyvozuji smysl dalšího příspěvku myšlenkou vysvětlenou v předchozím příspěvku.
 
 
ijari | Olomouc
16.09.2019, 09:25
 
 
Reakce na novaplecharena: A tu tezi popsanou v tvé druhé...
Ano? A který náš bek vjel do útočného pásma dříve jak náš útočník? Ať je Švec jaký je všiml jsi si včera například jeho útočné hry a podpory jejich útoku?

Nebo to chápeš jinak?
 
 
Cyp
16.09.2019, 09:17
 
 
Reakce na ijari: NAvíc se zvedal, že se zapojí do hry. P...
Ona to byla spíš chyba Škůry, že trefíl prvního blokujícího protihráče ... to měla být spíš nahrávka a nebo střela přes něj a ne do něho navíc když už ležel na zemi Smajlík Rozhodčí opravdu asi neviděl že to nebylo trefeno do hlavy. Znovu píši, že já jsem viděl ze stejného úhlu jako rozhodčí že to dostal do hlavy.
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.09.2019, 09:15
 
 
Reakce na ijari: A Ondruše jsi si nevšiml? Jo a co je to...
A tu tezi popsanou v tvé druhé větě zde někdo psal? Smajlík
 
 
ijari | Olomouc
16.09.2019, 09:09
 
 
Reakce na sentinel001: Ofenzivní beci z naší soupisky js...
TAk nějak.
 
 
ijari | Olomouc
16.09.2019, 09:08
 
 
Reakce na Cyp: Ano? A který náš bek vjel do útočného pás...
A Ondruše jsi si nevšiml? Jo a co je to za novinku, aby byl obránce v pásmu dřív než útočník?
 
 
ijari | Olomouc
16.09.2019, 09:05
 
 
Reakce na fansmora: Tak proč když ve Zlíně ze Škůry vali...
NAvíc se zvedal, že se zapojí do hry. Pro mě je tohle necitlivé přerušování na škodu hokeji. navíc by Škůrá okamžitě střílel a bylo vby pořerušeno za cca 2 sekundy. Buď by byl gól, nebo by to chytil golman. U toho Výtiska v pátek budiž, ten to dostal do šišky, ale pokud si obránce lehne do střely, musí počítat s tím, že to prostě bolí, tomu se říký obětavost. Dřív to toho borci chodili po hlave, bez přileb a na siobě měli desetinové chrániče.
 
 
Cyp
16.09.2019, 09:01
 
 
Reakce na novaplecharena: Věřím, že si to kluci rozebero...
Také věřím tomu že budeme ve Zlíně úspěšní za plný počet bodů a také v neděli doma s Karlovými Vary i když ty teď okupují zřejmě k vůli velmi příznivému losu (Zlín, Pardubice a v pátek Kladno) vrchol tabulky, tak snad budeme první, kdo je v sezóně první porazí Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.09.2019, 08:47
 
 
Reakce na Cyp: Dujsík sedí skoro víc na trestné jak hraj...
Věřím, že si to kluci rozeberou a ve Zlíně to bude již trochu jiné a hlavně za 3 body. Nemůžeme dopustit, aby se nám ta Plzeň začala tabulkově vzdalovat. Smajlík
 
 
Cyp
16.09.2019, 08:40
 
 
Reakce na sentinel001: Ofenzivní beci z naší soupisky js...
Dujsík sedí skoro víc na trestné jak hraje, Jaroměřský neviditelný, Rašner hraje v Havířově, Valenta sedí jako sedmý bek a ještě ani sekundou nezasáhl za dvě kola do hry, Škůra zatím náš nejlepší bek to bez debat ale za ofenzivního beka ho nepovažuji ... včera Vyrub opravdu skvělá obranná práce tělem.
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.09.2019, 08:36
 
 
Reakce na sentinel001: Ofenzivní beci z naší soupisky js...
Ale tady nikdo nepsal, že by měl být obránce ofenzivní tím, že zastoupí útočníka. Takže tvoje vysvětlení je sice správné, ale je vyvoláno čím? Nereaguješ na jeho popis, že nemáme beka, který by pasem poslal útočníka do brejku. Přečti si, jak to Cyp píše pozorněji.
 
 
sentinel001 | Olomouc
16.09.2019, 08:26
 
 
Reakce na Cyp: Ano? A který náš bek vjel do útočného pás...
Ofenzivní beci z naší soupisky jsou Dujsík, Jaroměřský, Rašner, Valenta a Škura (ano i s jeho dvěma metry). Ofenzivní znamená, že podpoří útok, ne že zastupuje útočníky a nechává za sebe díry v obraně (to dělá jen Dujsa).. Pokud by takto obránce hrál, je to špatný obránce, ne ofenzivní obránce.. Primárně si musíš držet svou pozici a když by si včera udělal nějaký obránce sprintík do jejich kvalitní obrany ve čtyřech, tak akorát přijde o puk a pomůže soupeři do akce.. ale jasně, pro diváky jsou sólo akce zajímavější než hra s rozumem
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.09.2019, 08:22
 
 
Přesto bych pochválil tentokrát hru Vyrůbalíka tělem. Líbilo se mi, jak vystrčil zadek a zboural jejich hráče. To byl tedy masakr. Jen víc a houšť. Takovou tvrdou hru mám rád na rozdíl od těch nečekaných najetí u mantinelu zezadu. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.09.2019, 08:16
 
 
V minulé sezóně jsme dokonce dokázali překonávat zónovou obranu soupeře přehazováním vzduchem na najíždějícího útočníka. Na to nebyla obrana, ale musí se to nacvičit. Včera mi to připadalo, jako bychom se sešli na prvním tréninku. Hráči se pozdravili, potřásli si rukou a začal zápas. Každý si hrál co uznal za vhodné. Ať to není stále tak smutné, poněvadž když nejde o zdraví, tak jde o …….. . Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.