Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Cyp
16.09.2019, 08:07
 
 
Reakce na sentinel001: naopak.. máme v každé lajně jedno...
Ano? A který náš bek vjel do útočného pásma dříve jak náš útočník? Ať je Švec jaký je všiml jsi si včera například jeho útočné hry a podpory jejich útoku?
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.09.2019, 08:06
 
 
Reakce na Cyp: Je to úplně jednoduché ... v současné dob...
Dobře to říkáš. Základ útoku je v rozehrávce beků. A s tím Škůrkem to začíná být stereotyp. Soupeři se na něho brzo zaměří a bude po střelbě. I když jako jediný udělal posun ve své hře. Dujsík má problémy sám ze sebou a často fauluje. Ale že bude obrana tím slabším článkem to jsme čekali. Kde jsou ty posily do obrany? Kotvan měl přijít, nebo někdo stejný.
 
 
sentinel001 | Olomouc
16.09.2019, 08:02
 
 
Reakce na Cyp: Je to úplně jednoduché ... v současné dob...
naopak.. máme v každé lajně jednoho ofenzivního beka.. akorát kdykoliv jsme včera jeli do brejku, jejich hráči nás dobruslili..
 
 
Cyp
16.09.2019, 07:58
 
 
Reakce na novaplecharena: Podle mého soudu je puk rychle...
Je to úplně jednoduché ... v současné době nemáme v sestavě ofenzivního beka který by dokázal podpořil útok. Viděl jsi že by některý náš bek poslal pas do brejku útočníkovi a to rychlé útočníky máme ne že ne? Podle mě mají obránci za úkol tvrdit vzadu muziku a nepouštět soupeře do kombinací ve středním pásmu. Včerejší přesilovka 5 na 3 katastrofa. Místo toho aby je rozhodili křižnými přihrávkami v útočném pásmu a dali gól skoro do prázdné tak to hrají zpět na modrou a čekají jestli se Škůra zase náhodou trefí.
 
 
Cyp
16.09.2019, 07:47
 
 
Reakce na fansmora: Tak proč když ve Zlíně ze Škůry vali...
Tvl ty jsi dobrej Smajlík rozhodčí se musí rozmyslet ve zlomku sekundy a ne že se na něj pojede podívat a rozhodne teprve podle toho jestli z něho chčí krev. Já jsem to viděl ze stejného úhlu jako ten rozhodčí proto to píši a myslel jsem si že to ten hráč už nerozchodí.
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.09.2019, 07:43
 
 
Podle mého soudu je puk rychlejší jako hráč. To znamená, že se puky moc nevozí, ale mají lítat formou přesných přihrávek. Osobně bych uvítal zmenšení hřišť po vzoru NHL. Bylo by to zábavnější a dosáhlo by se více gólů. Takto hrát dlouho nula nula nebo 1 : 0 po dobu dvou třetin je pro diváka nezajímavé a může to mít dopad na návštěvnost. Již tak nízkou. Jak může dát Sparta za 2. kola 14 gólů je pro mne záhadou. Těch našich 3 : 3 naznačuje, že budeme opět defenzivní tým? Jestli Moták říká, že jsme dřeli, tak nějak bez efektu. Taková dřina je jalová. Ať je naučí střílet branky a bez dřiny. To by měl být cíl pro trenéry, jak naplnit závazek vůči fanouškům.
 
 
novaplecharena | Olomouc
16.09.2019, 07:28
 
 
Reakce na fansmora: Nestěžuju si, dělal chyby na obě str...
Určitě bude pro nás lepší hrát venku. To proto, že tam hru tvoří soupeř. Potom se dá ujet, jít do brejku a to našim hráčům bude sedět. Tady to domácí bušení do obrany soupeře je vysilující, útoky jsou špatně připraveny. Viděl jsem jasně na hře Irgla, jak se snažil hru uklidnit, ale někteří naši hráči ho nepochopili. Útočilo se za každou cenu a stříleli jakbysmet. Poměr střel vyzněl jasně pro nás, herně jsme byli také lepší. Ale výsledek je nulový tedy 1 bodový. Přechodová fáze je nahodilá a za každou cenu. Při takovém počtu technických hráčů je to s podivem. Hecl toho moc neukazuje ze slíbených technických fines, Klimek neproměňuje a Olesz včera hrál zakřiknutě. Body budeme vozit určitě víc z venku.
 
 
fansmora | Olomouc
16.09.2019, 07:23
 
 
Reakce na Cyp: To nastřelení obránce bych rozhodčím nevy...
Tak proč když ve Zlíně ze Škůry valila krev a motal se po ledě dezorintovanej, maslím, že dokonce ten samej sudí Šír nechal pokračovat hru. Nevím z jakého pohledu bylo vidět , že je nastřelení nebezpečné, stál od něj sudí 5 kroků, stačilo se jet podívat a pak podle situace buď přerušit hru nebo nechat pokračovat. Za mě chyba sudích.
 
 
fansmora | Olomouc
16.09.2019, 07:20
 
 
Reakce na daqvid77: A jo bod dobrý ono si to sedne. Ses...
No Zbyňa byl lehce zraněnej před sezonou, on se rozjede. Ale jak říkáš zatím ten první útok trošičku strádá, nevím, proč tam nezkusit i v sezoně Tomečka , v přípravě mu to šlo skvěle v 1 útoku, a Olesz , ten nevím, zatím se taky moc neukazuje, ale je otázka, kde mu trenéři dali místo. Zatím vůbec nevyužíváme jeho schopnosti v předbrankovém prostoru. Ale je to začátek, věřím, že vše si sedne.
 
 
Cyp
16.09.2019, 07:17
 
 
Reakce na ijari: Sudí? Řekl na ty si stěžovat nemůžeme. ...
To nastřelení obránce bych rozhodčím nevyčítal ... z určitého pohledu to vypadalo, že byl nastřelen do hlavy, proto hned hru přerušil.
 
 
fansmora | Olomouc
16.09.2019, 07:17
 
 
Reakce na radis94: Problém je především, že v přesilovce...
Tak tato varianta by byla fajn, ale tys viděl jedinou kvalitní přihrávku na Škůru??
 
 
fansmora | Olomouc
16.09.2019, 07:15
 
 
Reakce na ijari: Sudí? Řekl na ty si stěžovat nemůžeme. ...
Nestěžuju si, dělal chyby na obě strany a pak kompenzoval, přečti si co jsem napsal. A nám tak kouskovaná hra nesedí nedokážeme se dostat do tempa.
 
 
1chorchoj | Sternberk
16.09.2019, 03:01
 
 
Reakce na radis94: Problém je především, že v přesilovce...
Ještě, že jim vyšel aspoň ten signál při tom jediném gólu.musime jim dát trochu času a ono to půjde.včera nám to hold nešlo Smajlík
 
 
daqvid77 | Olomouc / Brodek u Přerova
16.09.2019, 02:26
 
 
Statistiky po zápase proti Mladé Boleslavi

Zbyněk Irgl dal svoji 27 branku přeskočil tak M. Holce a je na 6. místě mezi střelci. Celkem má už 39 kanadských bodů přeskočil tak J. Jaroměřského a je na 16. místě tabulek.

David Škůrek dal svoji 25 asistenci což ho řadí na 16. místo mezi nahrávači. Celkem má už David 45 kanadských bodů přeskočil tak P. Strapáče a je na 11. místě tabulek.

David Ostřížek dal svoji 28 asistenci a je na 13. místě mezi nahrávači. Celkem má Ostříž už 43 kanadských bodů přeskočil tak P. Skrbka a je na 14. místě tabulek.

To je k zápasu vše hoši díky za Bod ale příště už 3 Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
daqvid77 | Olomouc / Brodek u Přerova
16.09.2019, 02:20
 
 
Statistické okénko

dnes 16.9.2016 tedy přesně před 3 lety Dal Tomáš Fořt svoji 1 branku za Moru v Extralize byl to také jeho 1 kanadský bod za Moru v Extralize.
Ve stejný den odehrál Jirka Ondrušek svůj 100 zápas v základní části Extraligy za Moru tehdy jako 3 hráč v pořadí od posledního návratu do Extraligy.
Dne 16.9.2018 tedy přesně před rokem odehrál Honza Jaroměřský svůj 150 zápas v základní části Extraligy za Moru. Jako 8 hráč v pořadí.
Tento den dal také Vojta Tomeček svůj 1 kanadský bod v základní části za Moru.
16.9.2018 Dala Mora svoji 500 branku v základní části Extraligy od posledního návratu autorem branky byl Petr Kolouch.

To je k dnešku vše. Smajlík
 
 
daqvid77 | Olomouc / Brodek u Přerova
16.09.2019, 02:13
 
 
A jo bod dobrý ono si to sedne. Sestava je také složená dobře jediné co bych udělal Irgla bych prohodil s Oleszem. Přijde mi že to zbyně nemůže něják chytnout Smajlík Smajlík
 
 
16.09.2019, 02:11
 
 
Reakce na kafka: Gulaš, přesilovky, pomoc, rozhodčí... :...
Prašivý dobytku z Leninových závodů. Smajlík
 
 
16.09.2019, 02:11
 
 
Trpaslík patří na hnůj.
 
 
16.09.2019, 02:11
 
 
Reakce na kafka: Gulaš, přesilovky, pomoc, rozhodčí... :...
O svých zkažených blafech si žvaň na svém fóru zmetku závislý.

 
 
16.09.2019, 02:10
 
 
Reakce na kafka: Gulaš, přesilovky, pomoc, rozhodčí... :...
Zmodralý onanisto z tlupy dementů.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.