Autorizace

Abyste se mohli ptát prostřednictvím těchto stránek vedení klubu, musíte se nejprve autorizovat. Vyplňte prosím pravdivě následující formulář a my vám zašleme autorizační údaje (obvykle v průběhu dne, maximálně do 24 hodin). Poté se již budete moci ptát vedení - vždy uvedete vaše celé jméno a autorizační kód, který vám byl přidělen po první registraci.

Autorizace osob je nutnou podmínkou pro možnost položení otázky vedení klubu HC Olomouc. Od této formy diskuse si slibujeme komunikaci konkrétních osob a větší kulturu diskuse. Na stránce s odpověďmi pak budou zveřejněna pouze vaše jména a dotazy, nic jiného.

Kliknutím na tlačítko "Odeslat k autorizaci" dáváte souhlas k tomu, aby vaše osobní údaje byly uchovány v databázi pro potřeby autorizace při pokládání dotazu v rubrice Otázky na vedení.

Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Společnosti HC OLOMOUC, s.r.o. a eSports.cz, s.r.o. se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Data získaná od uživatele slouží výhradně ke zjištění totožnosti tazatele dané otázky.

Souhlas s uchováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat zasláním emailu na adresu firma(at)esports.cz, ve kterém uvedete vaše jméno, příjmení a váš autorizační kód. Poté budou údaje o vaši osobě z databáze vymazány, stejně jako všechny vaše dosud nezodpovězené otázky.

Registrační formulář
celé jméno:
úplná adresa:
(ulice, číslo, město)
telefon: (bez mezer a lomítek)
email:

Upozornění: pokud odešlete neúplné údaje nebo evidentně neplatné, pak bude vaše žádost o registraci bez upozornění stornována. Zkuste tedy prosím formulář vyplnit správně hned na první pokus. Děkujeme za pochopení.


×
Dnes v 15:30 | Muži
HC Energie Karlovy Vary
HC Olomouc