Tabulky

Výsledky - extraliga

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM CHM HAV HBR HKM HVP JIH KLA KLP KOB KOM KVA LIB LIM MBL MDS MTT OLO PCE PLZ POM PRE SLA SPA TAB TEC TRI VIT VSE ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

Skupina Západ 21.11.2019 KOB KVA 3:1
Skupina Západ 21.11.2019 KLA HVP 5:2
Skupina Západ 21.11.2019 PLZ MTT 4:2
Skupina Východ 21.11.2019 VIT OLO 3:0
Skupina Východ 21.11.2019 VSE POM 4:3p
Skupina Střed 21.11.2019 HKM LIB 4:2
Skupina Západ 21.11.2019 SPA KLP 3:0
Skupina Západ 21.11.2019 CHM LIM 1:5
Skupina Střed 21.11.2019 CEM MBL 2:7
Skupina Východ 21.11.2019 MDS ZLN 2:3sn
Skupina Východ 21.11.2019 PRE TRI 4:2
Skupina Východ 21.11.2019 KOM HAV 6:2
Skupina Střed 21.11.2019 PCE JIH 1:2
Skupina Střed 21.11.2019 SLA TEC 4:2
Skupina Střed 21.11.2019 TAB HBR 4:1
Skupina Střed 16.11.2019 SLA HKM 6:0
Skupina Střed 16.11.2019 TEC JIH 2:3
Skupina Západ 16.11.2019 HVP MTT 3:2
Skupina Východ 16.11.2019 VSE MDS 3:5
Skupina Západ 16.11.2019 LIM SPA 2:1sn
Skupina Západ 16.11.2019 KVA CHM 4:5
Skupina Východ 16.11.2019 TRI VIT 2:7
Skupina Východ 16.11.2019 HAV PRE 2:1
Skupina Střed 16.11.2019 HBR CEM 4:1
Skupina Západ 16.11.2019 KLA KOB 4:1
Skupina Východ 16.11.2019 POM OLO 4:3p
Skupina Západ 16.11.2019 KLP PLZ 0:1
Skupina Střed 16.11.2019 MBL PCE 4:3
Skupina Východ 16.11.2019 ZLN KOM 3:1
Skupina Střed 16.11.2019 LIB TAB 5:1
Skupina Západ 14.11.2019 KOB HVP 4:7
Skupina Střed 14.11.2019 CEM LIB 6:3
Skupina Východ 14.11.2019 VIT HAV 2:4
Skupina Východ 14.11.2019 MDS POM 5:0
Skupina Střed 14.11.2019 HKM TEC 4:2
Skupina Východ 14.11.2019 PRE ZLN 4:3
Skupina Západ 14.11.2019 PLZ LIM 2:3p
Skupina Západ 14.11.2019 CHM KLA 5:6
Skupina Východ 14.11.2019 KOM VSE 4:1
Skupina Západ 14.11.2019 SPA KVA 3:9
Skupina Střed 14.11.2019 JIH MBL 2:1sn
Skupina Západ 14.11.2019 MTT KLP 3:2
Skupina Střed 14.11.2019 TAB SLA 2:6
Skupina Střed 14.11.2019 PCE HBR 6:3
Skupina Východ 14.11.2019 OLO TRI 2:3
Skupina Východ 12.11.2019 PRE HAV 3:4sn
Skupina Západ 02.11.2019 HVP KOB 3:5
Skupina Západ 31.10.2019 KVA KLP 4:1
Skupina Západ 29.10.2019 KLP KLA 0:8
Skupina Západ 28.10.2019 MTT HVP 4:2
Skupina Západ 26.10.2019 PLZ KVA 5:3
Skupina Střed 26.10.2019 HKM TAB 6:2
Skupina Střed 26.10.2019 HBR JIH 6:1
Skupina Východ 26.10.2019 ZLN VIT 1:3
Skupina Západ 26.10.2019 LIM MTT 3:1
Skupina Západ 26.10.2019 HVP KLP 3:2sn
Skupina Střed 26.10.2019 LIB PCE 1:5
Skupina Východ 26.10.2019 HAV OLO 5:0
Skupina Východ 26.10.2019 POM TRI 3:4
Skupina Východ 26.10.2019 MDS KOM 3:4
Skupina Východ 26.10.2019 VSE PRE 2:1p
Skupina Střed 26.10.2019 TEC MBL 2:7
Skupina Střed 26.10.2019 SLA CEM 4:2
Skupina Západ 26.10.2019 KLA SPA 2:3
Skupina Západ 26.10.2019 KOB CHM 4:6
Skupina Střed 24.10.2019 PCE SLA 4:3sn
Skupina Střed 24.10.2019 TAB TEC 5:6p
Skupina Západ 24.10.2019 KLP LIM 3:2
Skupina Střed 24.10.2019 MBL HBR 3:1
Skupina Západ 24.10.2019 SPA KOB 6:1
Skupina Východ 24.10.2019 VIT VSE 5:2
Skupina Západ 24.10.2019 PLZ KLA 5:1
Skupina Střed 24.10.2019 CEM HKM 2:5
Skupina Západ 24.10.2019 CHM HVP 6:3
Skupina Střed 24.10.2019 JIH LIB 2:6
Skupina Východ 24.10.2019 KOM POM 12:0
Skupina Východ 24.10.2019 TRI HAV 2:5
Skupina Východ 24.10.2019 PRE MDS 6:1
Skupina Východ 24.10.2019 OLO ZLN 4:3
Skupina Západ 23.10.2019 MTT KVA 3:6
Skupina Západ 21.10.2019 CHM KOB 7:3
Skupina Východ 19.10.2019 KOM PRE 3:0
Skupina Střed 19.10.2019 SLA JIH 3:2p
Skupina Západ 19.10.2019 HVP LIM 1:3
Skupina Východ 19.10.2019 VSE OLO 4:1
Skupina Střed 19.10.2019 TEC HBR 4:6
Skupina Střed 19.10.2019 HKM PCE 7:2
Skupina Západ 19.10.2019 KLA MTT 4:1
Skupina Střed 19.10.2019 MBL LIB 1:2
Skupina Střed 19.10.2019 TAB CEM 2:1p
Skupina Východ 19.10.2019 MDS VIT 5:6
Skupina Západ 19.10.2019 CHM SPA 4:2
Skupina Východ 19.10.2019 ZLN TRI 0:3
Skupina Východ 19.10.2019 POM HAV 0:3
Skupina Západ 19.10.2019 KOB PLZ 2:10
Skupina Střed 17.10.2019 HBR LIB 1:8
Skupina Střed 17.10.2019 CEM TEC 2:1
Skupina Střed 17.10.2019 MBL SLA 5:3
Skupina Východ 17.10.2019 VIT KOM 6:4
Skupina Západ 17.10.2019 PLZ CHM 5:6sn
Skupina Střed 17.10.2019 JIH HKM 3:5
Skupina Západ 17.10.2019 LIM KVA 1:5
Skupina Západ 17.10.2019 SPA HVP 3:0
Skupina Východ 17.10.2019 TRI VSE 5:0
Skupina Východ 17.10.2019 HAV ZLN 0:2
Skupina Východ 17.10.2019 PRE POM 5:2
Skupina Střed 17.10.2019 PCE TAB 4:2
Skupina Východ 17.10.2019 OLO MDS 2:5
Skupina Západ 16.10.2019 MTT KOB 4:3
Skupina Východ 12.10.2019 POM ZLN 4:2
Skupina Západ 12.10.2019 SPA PLZ 1:2p
Skupina Východ 12.10.2019 MDS TRI 2:4
Skupina Střed 12.10.2019 SLA HBR 5:0
Skupina Východ 12.10.2019 KOM OLO 11:0
Skupina Západ 12.10.2019 KOB KLP 2:1
Skupina Západ 12.10.2019 CHM MTT 5:1
Skupina Východ 12.10.2019 VSE HAV 2:4
Skupina Západ 12.10.2019 HVP KVA 1:4
Skupina Střed 12.10.2019 TEC LIB 1:6
Skupina Střed 12.10.2019 HKM MBL 1:3
Skupina Východ 12.10.2019 PRE VIT 0:3
Skupina Střed 12.10.2019 CEM PCE 5:6p
Skupina Střed 12.10.2019 TAB JIH 2:6
Skupina Západ 12.10.2019 KLA LIM 5:1
Skupina Západ 10.10.2019 KLA KVA 4:5
Skupina Střed 10.10.2019 CEM JIH 3:4sn
Skupina Západ 10.10.2019 KOB LIM 5:4sn
Skupina Západ 10.10.2019 PLZ HVP 7:0
Skupina Východ 10.10.2019 VSE ZLN 0:6
Skupina Východ 10.10.2019 VIT POM 7:5
Skupina Střed 10.10.2019 HKM HBR 9:1
Skupina Západ 10.10.2019 CHM KLP 8:2
Skupina Východ 10.10.2019 MDS HAV 1:8
Skupina Východ 10.10.2019 PRE OLO 2:3sn
Skupina Západ 10.10.2019 SPA MTT 7:1
Skupina Východ 10.10.2019 KOM TRI 6:3
Skupina Střed 10.10.2019 PCE TEC 15:0
Skupina Střed 10.10.2019 SLA LIB 2:4
Skupina Střed 10.10.2019 TAB MBL 1:3
Skupina Západ 05.10.2019 MTT PLZ 2:6
Skupina Střed 05.10.2019 HBR TAB 3:1
Skupina Střed 05.10.2019 JIH PCE 2:9
Skupina Západ 05.10.2019 HVP KLA 3:6
Skupina Střed 05.10.2019 TEC SLA 0:4
Skupina Východ 05.10.2019 ZLN MDS 5:4p
Skupina Západ 05.10.2019 LIM CHM 3:0
Skupina Západ 05.10.2019 KVA KOB 7:1
Skupina Východ 05.10.2019 TRI PRE 3:2
Skupina Východ 05.10.2019 POM VSE 3:2
Skupina Západ 05.10.2019 KLP SPA 0:10
Skupina Střed 05.10.2019 MBL CEM 2:1
Skupina Střed 05.10.2019 LIB HKM 1:3
Skupina Východ 05.10.2019 OLO VIT 0:4
Skupina Východ 05.10.2019 HAV KOM 3:2p
Skupina Střed 03.10.2019 CEM HBR 6:2
Skupina Západ 03.10.2019 PLZ KLP 9:0
Skupina Východ 03.10.2019 MDS VSE 1:2
Skupina Západ 03.10.2019 SPA LIM 2:3
Skupina Střed 03.10.2019 HKM SLA 9:3
Skupina Západ 03.10.2019 CHM KVA 1:3
Skupina Střed 03.10.2019 JIH TEC 2:4
Skupina Východ 03.10.2019 OLO POM 1:7
Skupina Východ 03.10.2019 KOM ZLN 2:3p
Skupina Střed 03.10.2019 TAB LIB 0:6
Skupina Západ 02.10.2019 KOB KLA 4:5
Skupina Východ 02.10.2019 VIT TRI 10:2
Skupina Střed 02.10.2019 PCE MBL 3:4sn
Skupina Střed 28.09.2019 MBL JIH 7:1
Skupina Východ 28.09.2019 ZLN PRE 3:2
Skupina Střed 28.09.2019 HBR PCE 3:4p
Skupina Střed 28.09.2019 TEC HKM 1:7
Skupina Východ 28.09.2019 VSE KOM 4:3
Skupina Západ 28.09.2019 LIM PLZ 4:3
Skupina Západ 28.09.2019 KLP MTT 1:2p
Skupina Východ 28.09.2019 TRI OLO 5:1
Skupina Východ 28.09.2019 HAV VIT 6:3
Skupina Západ 28.09.2019 KLA CHM 8:1
Skupina Východ 28.09.2019 POM MDS 3:4
Skupina Střed 28.09.2019 LIB CEM 3:2
Skupina Západ 27.09.2019 KVA SPA 4:2
Skupina Střed 27.09.2019 SLA TAB 8:0
Skupina Východ 26.09.2019 PRE VSE 4:2
Skupina Střed 26.09.2019 CEM SLA 2:4
Skupina Západ 26.09.2019 KLP HVP 2:3sn
Skupina Východ 26.09.2019 VIT ZLN 6:4
Skupina Západ 26.09.2019 SPA KLA 4:6
Skupina Střed 26.09.2019 MBL TEC 9:3
Skupina Východ 26.09.2019 TRI POM 7:0
Skupina Střed 26.09.2019 JIH HBR 3:6
Skupina Západ 26.09.2019 KVA PLZ 1:4
Skupina Východ 26.09.2019 KOM MDS 11:1
Skupina Střed 26.09.2019 PCE LIB 6:4
Skupina Střed 26.09.2019 TAB HKM 2:8
Skupina Východ 26.09.2019 OLO HAV 1:4
Skupina Západ 25.09.2019 MTT LIM 0:8
Skupina Západ 21.09.2019 KVA MTT 5:1
Skupina Východ 21.09.2019 POM KOM 1:7
Skupina Východ 21.09.2019 HAV TRI 4:3
Skupina Střed 21.09.2019 HKM CEM 10:3
Skupina Střed 21.09.2019 SLA PCE 4:2
Skupina Východ 21.09.2019 MDS PRE 2:4
Skupina Střed 21.09.2019 LIB JIH 5:4sn
Skupina Východ 21.09.2019 ZLN OLO 4:1
Skupina Západ 21.09.2019 LIM KLP 4:1
Skupina Západ 21.09.2019 HVP CHM 0:9
Skupina Střed 21.09.2019 TEC TAB 3:2p
Skupina Východ 21.09.2019 VSE VIT 4:3sn
Skupina Střed 21.09.2019 HBR MBL 2:3sn
Skupina Západ 21.09.2019 KOB SPA 0:4
Skupina Západ 21.09.2019 KLA PLZ 2:6
Skupina Západ 20.09.2019 MTT KLA 3:7
Skupina Východ 19.09.2019 PRE KOM 2:5
Skupina Střed 19.09.2019 HBR TEC 9:3
Skupina Střed 19.09.2019 LIB MBL 5:7
Skupina Západ 19.09.2019 KLP KVA 0:6
Skupina Střed 19.09.2019 CEM TAB 2:1p
Skupina Západ 19.09.2019 PLZ KOB 14:2
Skupina Východ 19.09.2019 VIT MDS 2:3p
Skupina Střed 19.09.2019 PCE HKM 5:2
Skupina Západ 19.09.2019 SPA CHM 2:5
Skupina Západ 19.09.2019 LIM HVP 9:1
Skupina Střed 19.09.2019 JIH SLA 1:5
Skupina Východ 19.09.2019 TRI ZLN 2:10
Skupina Východ 19.09.2019 HAV POM 3:1
Skupina Východ 19.09.2019 OLO VSE 3:2
Skupina Západ 14.09.2019 HVP SPA 1:2
Skupina Střed 14.09.2019 SLA MBL 4:3p
Skupina Východ 14.09.2019 VSE TRI 3:4
Skupina Střed 14.09.2019 TEC CEM 0:5
Skupina Střed 14.09.2019 TAB PCE 0:12
Skupina Západ 14.09.2019 CHM PLZ 0:7
Skupina Západ 14.09.2019 KVA LIM 4:3
Skupina Východ 14.09.2019 POM PRE 1:7
Skupina Východ 14.09.2019 MDS OLO 0:4
Skupina Východ 14.09.2019 KOM VIT 2:5
Skupina Západ 14.09.2019 KOB MTT 1:7
Skupina Východ 14.09.2019 ZLN HAV 3:2
Skupina Střed 14.09.2019 LIB HBR 6:0
Skupina Západ 14.09.2019 KLA KLP 4:3p
Skupina Západ 13.09.2019 MTT CHM 4:6
Skupina Střed 13.09.2019 HKM JIH 4:2
Skupina Východ 12.09.2019 ZLN POM 11:1
Skupina Střed 12.09.2019 LIB TEC 10:0
Skupina Západ 12.09.2019 KLP KOB 0:3
Skupina Západ 12.09.2019 PLZ SPA 6:2
Skupina Východ 12.09.2019 VIT PRE 4:1
Skupina Střed 12.09.2019 JIH TAB 2:1
Skupina Střed 12.09.2019 MBL HKM 3:4
Skupina Východ 12.09.2019 TRI MDS 1:4
Skupina Západ 12.09.2019 LIM KLA 5:3
Skupina Východ 12.09.2019 HAV VSE 2:1
Skupina Západ 12.09.2019 KVA HVP 8:0
Skupina Střed 12.09.2019 PCE CEM 9:0
Skupina Východ 12.09.2019 OLO KOM 4:5
Skupina Střed 12.09.2019 HBR SLA 2:4

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
2:16x
2:1pp3x
2:1sn2x
3:05x
3:16x
3:29x
3:2pp3x
3:2sn1x
4:110x
4:214x
4:38x
4:3pp4x
4:3sn2x
5:04x
5:16x
5:24x
5:33x
5:4pp1x
5:4sn2x
6:02x
6:13x
6:24x
6:35x
6:43x
7:02x
7:13x
7:21x
7:31x
7:51x
8:02x
8:11x
8:21x
9:02x
9:12x
9:33x
10:01x
10:21x
10:31x
11:01x
11:12x
12:01x
14:21x
15:01x
0:11x
0:21x
0:34x
0:44x
0:51x
0:63x
0:71x
0:82x
0:91x
0:101x
0:121x
1:24x
1:2pp2x
1:36x
1:44x
1:54x
1:61x
1:75x
1:82x
2:34x
2:3pp3x
2:3sn4x
2:48x
2:56x
2:65x
2:73x
2:81x
2:91x
2:102x
3:45x
3:4pp1x
3:4sn3x
3:53x
3:63x
3:71x
3:91x
4:54x
4:64x
4:71x
5:62x
5:6pp2x
5:6sn1x
5:71x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.
×
Dnes v 13:00 | Jun.
HC Olomouc
HC Dynamo Pardubice
×
Dnes v 17:15 | Dor.
HC Olomouc
HC ZUBR Přerov